Anadolu’nun Abdalları Mest Etti

23 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
143 defa okundu.
Anadolu’nun Abdalları Mest Etti

ODUNPAZARI BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ "ANADOLU'NUN ABDALLARI (BOZLAKLAR)" İSİMLİ KONSER PROGRAMI DÜZENLEDİ. (İHA/ESKİŞEHİR-İHA)

Odunpazarı Belediyesi Kültür Ve Sosyal İşler Müdürlüğü “Anadolu’nun Abdalları (Bozlaklar)” İsimli Konser Programı Düzenledi.
Odunpazarı Belediyesi Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirilen konsere, Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Odunpazarı Belediye Meclis üyeleri, başkan yardımcıları, daire müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. 2 bölümden oluşan konser programının ilk bölümünde Kırşehir mahalli sanatçılarından Tahir Uçar sahne aldı. Uçar, sahnede seslendirdiği ve bağlaması ile çaldığı birbirinden güzel türkülerle gelen konukların kulaklarının pasını sildi. Konserin ikinci bölümünde Kırşehir mahalli sanatçılarından Burhan Ertaş, Vedat Öz, Kenan Çulha, Bayram Doğan ve Musa Çekiç seslendirdikleri türkülerle konuklara keyifli bir akşam yaşattı. Konser sonunda Başkan Kurt, gelen sanatçılara gerçekleştirdikleri performanslardan dolayı teşekkür etti. Başkan Kurt, günün anısına sanatçılara çiçek verdi.

İHA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN