Anadolu Mektebi Yazar Okumaları Panelleri Yapıldı

15 Ocak 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
105 defa okundu.
Anadolu Mektebi Yazar Okumaları Panelleri Yapıldı

Kırşehir Anadolu Mektebi Yazar Okumaları programı kapsamında ilimizde altı okulda yazar okumaları panelleri gerçekleştirilmiştir. Bu okullardan Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi, Abdülkadir Özcan Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Kırşehir Sosyal Bilimler Lisesi’nde Tarık Buğra panelleri; Prof. Dr. İlhan Kılıçözlü Fen Lisesi, Hayriye Kımçak Anadolu Lisesi ve Ahi Evran Anadolu Lisesi’nde ise Cengiz Aytmatov okul panelleri gerçekleştirilmiştir.

Anadolu Mektebi Yazar Okumaları, Milli ve manevi değerlerimize sahip çıkan, Türk kültür ve medeniyetinin gelişmesine katkı sunmuş yazarların eserlerinin ve yazar hakkında yazılmış seçkin eserlerin okumasını, okunan her eser hakkında değerlendirme yazısı yazılmasını, eserlerin en az yarısı okunduktan sonra bir konu seçilmesini, seçilen konuda bir konuşma metni hazırlanmasını ve düzenlenen panel programlarında hazırlanan metnin sunulmasını amaçlayan bir yazar okuma faaliyetidir.(Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On