AMBULANS VE İŞ MAKİNELERİ HİZMETE HAZIR!

15 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
337 defa okundu.
AMBULANS VE İŞ MAKİNELERİ HİZMETE HAZIR!

DSC_6155Kırşehir’e İl Özel İdaresi, İl Sağlık Müdürlüğü ve Valiliğin Katkılarıyla Ambulans ve İş Makineleri Hizmete Hazırlandı

İl Özel İdaresi, İl Sağlık Müdürlüğü ve Valilik tören düzenlendi. Valilik binası önünde düzenlenen törende Milletvekilleri Mikail Arslan Ve Salih Çetinkaya, Vali Necati Şentürk, AK Parti  Başkanı  Mustafa Kendirli, İl Müftüsü Mehmet Şahin, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Murat Bulut, İl Sağlık Müdürü Selçuk Büyüker, Halk Sağlık Müdürü Bekir Demirbaş, İl Özel İdaresi Müdürü Bektaş Aydoğan gibi birçok komutan ve müdürler törende  bulundu.

İl Özel İdaresi, İl Sağlık Müdürlüğü Ve Valiliğin düzenlediği törende il olarak açılış konuşması yapıldı. Konuşmanın ardından önce Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya kürsüye davet edildi. Kürsüye çıkan Salih Çetinkaya konuşmasında Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan ile birlikte yaptıkları çalışmalardan bahsetti. Konuşmasının ardından çalışmalarda öncelikle çalışma arkadaşı Mikail Arslan’a, Vali Necati Şentürk’e ve eli- emeği geçen herkese teşekkür etti. Milletvekili Salih Çetinkaya’nın ardından kürsüye Milletvekili Mikail Arslan konuşmasını yaptı. Vali Necati Şentürk’te yaptığı konuşmada 2016’da yapılan çalışmalardan bahsetti. İslami İlimler Fakültesi ve Tıp Fakültesi gibi Ahi Evran Üniversitesine yapılan yeniliklerden söz etti. Şuanda yenilenen araçlardan 7 tanesinin burada olduğunu belirtti. Ambulans ve İş Makinelerin olduğu araçlardan, iş makinelerinin köy yolları için ambulanslarında hasta ve yardıma ihtiyacı olan insanlar için olduğu söyledi. İl Müftüsü Mehmet Şahin dua okudu. Okunan duanın ardından kurban için hazırlanan koyun besmele eşliğinde kesildi.  Kurban kesiminden sonra iş makineleri ve ambulansların konvoy halinde yola çıkması ile düzenlenen program sona erdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN