Amatör Spor Haftası Başladı

17 Ekim 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
443 defa okundu.

Amatör Spor HaftasıAmatör sporlara ilgiyi artırmak ve halkı sporun her branşıyla tanıştırmak için her gün farklı bir noktada yapılacak sportif gösterilerle kutlanacak Amatör Spor Haftası Kırşehir’de başladı.

Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında 13-19 Ekim tarihleri arasında çeşitli sportif ve kültürel faaliyetler gerçekleştirileceği kaydedildi.

Etkinlikler, Cacabey meydanında kort tenisi ve boks gösterisi, Ahi Stadyumu’nda güreş ve Aşıkpaşa Spor Salonu’nda voleybol müsabakalarıyla başladı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde spor haftası boyunca tekvando, masa tenisi, okçuluk, basketbol, hentbol, voleybol, badminton, judo, kort tenisi, atletizm, futbol, kickboks, güreş, özel sporcular ve geleneksel çocuk oyunları olmak üzere toplam 16 branşta etkinlikler düzenlenecek.

Haftanın son gününde protokol üyeleri, sporcular, gençlik merkezi üyesi gençler ve amatör spora gönül verenlerin katılımı ile Kırşehir Valiliği ek hizmet binası önünden başlayıp Belediye ve Öğretmenevi güzergahından Ahi Stadyumu’na kadar kortej yürüyüşü gerçekleştirilecek

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN