Alt Yapıda Rekor

12 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
232 defa okundu.
Alt Yapıda Rekor

thumbnail_resim-13Şehir Genelinde 2020 Metre Döşenen İçme Suyu Hattıyla Vatandaşın Suyunu Şehir Şebekesinden Güvenilir Bir Şekilde İçmesi Sağlandı

Her yıl kilometrelerce alt yapı çalışmasına imza atan Kırşehir Belediyesi 2016 yılını adeta alt yapı yılı ilan etmiş durumda. Hizmet alanındaki her çalışmasıyla rekor kıran Kırşehir Belediyesi su, kanalizasyon ve yağmur suyu hattındaki çalışmalarıyla yeni bir rekora daha koşuyor. 2016 yılında 13 bin 041 kanalizasyon ve 11.111 metre yağmur suyu hattı döşeyen Kırşehir Belediyesi şehrin altyapı sorununu tamamen ortadan kaldırıyor.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci 8 yıl önce göreve geldiğinde ‘Altyapı olmadan Üstyapı olmaz’ dedi ve şehrin alt yapısının yenilenmesi için ilgililere talimatlar verdi. Verilen talimat sonucu yıllar önce döşenen eski hatlar yenilenerek, il genelinde daha sağlıklı bir altyapı sistemi oluşturulması için çalışmalar yapıldı. Asbestli su borularının yerine uzun ömürlü ve sağlıklı su boruları döşendi.

Kırşehir Belediyesi şehrin alt yapısında başlattığı yenileme çalışmalarına içme suyu boru hatlarının döşenmesiyle devam etti. Şehir genelinde 2020 metre döşenen içme suyu hattıyla vatandaşın suyunu şehir şebekesinden güvenilir bir şekilde içmesi sağlandı.

ALT YAPIYA30 YILDA BİR YATIRIM

Kırşehir Belediyesi hizmet görmeyen yer kalmaması için gece gündüz demeden çalışmalarına devam etti. 30 yıldır yatırım görmeyen Mahalleler Kırşehir Belediyesi ile hizmete kavuştu. Mahallelerimize kanalizasyon hattı çekilmesiyle bölgelerin alt yapı ihtiyacına hızlı ve etkin çözümler getirildi. Kanalizasyon hattında sıkıntı olan bölgelerdeki eski hatların yerine yeni kanalizasyon hatları döşenerek mahalle sağlıklı altyapıya kavuştu.

ALT YAPI İLE ŞEHRİMİZİN YAŞAM STANDARDINI YÜKSELTTİK

Şehrin sorunlarına kalıcı çözümler getiren Kırşehir Belediyesi, 14 Mahallenin su ve kanalizasyon hatlarını da tamamladı.

Kırşehir Belediyesi’nin alt yapı konusunda son 8 yılda rekora imza attığına dikkat çeken Belediye Başkanı Bahçeci ‘’ Kırşehir’imizin geleceğe daha güvenli bakabilmesi için şehrimizde inanılmaz bir alt yapı hizmeti gerçekleştirdik. Bu hizmette neredeyse Kırşehir’in tamamında yağmur suyu, içme suyu ve kanalizasyon hatlarını yeniledik. 2016 yılında 13 bin 041metre kanalizasyon ve 11.111 metre yağmur suyu hattı döşeyerek şehrimizin yaşam standardını yükselttik’’ dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On