Alpaslan, Öğrencilerle Bir Araya Geldi

19 Ocak 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
75 defa okundu.
Alpaslan, Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Kırşehir Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan, Öğretmen Ömer Aydın İlkokulu ve Ortaokulu’nda öğretmenlerle ve öğrencilerle bir araya geldi.

Okul ziyaretleri kapsamında Millî Eğitim Müdürü Metin Alpaslan, Öğretmen Ömer Aydın İlkokulu ve Ortaokulu’nu ziyaret etti.

Kırşehir İl Millî Eğitim Müdürü Metin Alpaslan, okul ve kurum ziyaretleri kapsamında, eğitimle ilgili sorunları yerinde görmek, idareci, öğretmen ve öğrencilerimizle bir arada olmak amacı ile Öğretmen Ömer Aydın İlkokulu ve Ortaokulu’nu ziyaret etti.

Ziyarette okul idarecilerinden okulda yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler alan İl Müdürü Metin Alpaslan, daha sonra öğretmenler odasına geçerek öğretmenler ile bir süre sohbet etti. Sohbetin ardından sınıfları ziyaret eden Alpaslan, öğrenciler ile bir araya geldi.(Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On