Alpaslan Kuş’tan 29 Ekim Mesajı

28 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
200 defa okundu.
Alpaslan Kuş’tan 29 Ekim Mesajı

14708192_1253088751429792_6086973599964475711_n“Cumhuriyetimizin 93. Kuruluş Yıldönümü Coşkusunu, Millet Olarak Hep Birlikte Paylaşıyoruz”
Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Alpaslan Kuş 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Yayınladığı mesajda: “Cumhuriyetimizin 93. kuruluş yıldönümü coşkusunu, millet olarak hep birlikte paylaşıyoruz            Gücünü milletimizin ortak iradesinden alan Cumhuriyet, milletimizin büyük bir iman gücüyle ve azimle gerçekleştirdiği Çanakkale zaferi ve daha sonra kurtuluş savaşı mücadelesinin eseridir.
Cumhuriyet, Anadolu insanının Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde verdiği emsalsiz mücadelenin, onurlu duruşunun, vatan sevgisinin, egemenliğine sahip çıkma ve bağımsız yaşama iradesinin ortaya çıkardığı bir eserdir.
Cumhuriyet; işgalin ve yıkılmışlığın ardından, yok olmak üzereyken Aziz Milletimizin atalarından aldığı güç ve inançla kazandığı bağımsızlık mücadelesidir. Cumhuriyet, birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğimizde olmaz denilenleri başardığımızın en büyük ispatıdır.
Milletimizin fertlerini kökeni, inancı, mezhebi, meşrebi, kültürü, üzerinden ayrıştırmaya kalkan herkesin, Cumhuriyetin ruhuna, özüne ihanet etmektedir. Devletle milletin, tıpkı 93 yıl önce olduğu gibi, birlik ve beraberlik içinde büyük hedefleri hep birlikte inşa ettik. Önümüzdeki dönemlerde, ülkemizin diğer tüm kazanımlarıyla birlikte bu mirasa da, yine hep beraber sahip çıkmalıyız.
Aradan geçen 93 yılda ilimiz ve ülkemiz geleceğe daha güvenle bakmaktadır. Başta demokrasi, insan hakları, eğitim, sağlık, bilim, ulaştırma olmak üzere tüm alanlarda önemli mesafeler kat etmiştir.
Türkiye Cumhuriyeti içinde barındırdığı farklı değerleri, ileri demokrasisi, köklü tarihi geçmişi, zengin kültürü ve jeopolitik konumuyla bölgemizin ve dünyanın parlayan yıldızıdır.
Bu duygu ve düşüncelerle; büyük önder Atatürk ve silah arkadaşları ile canlarını bu uğurda feda eden şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, milli mücadele yıllarındaki kardeşlik duygusu içinde tüm Kırşehirli vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On