Almanya’ya uçuyorlar

4 Ağustos 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
363 defa okundu.
Almanya’ya uçuyorlar

Endüstri Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri Kırşehir’i temsil etmek için Almanya’ya uçuyorlar.

Almanya'ya uçuyorlarHayat Boyu Öğrenme Programı Leonardo da Vinci Mesleki Eğitim Hareketlilik Projesi Kapsamında ilimiz Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri 3 Ağustosta Almanya’ya gidecek.

Avrupa Birliği Bakanlığı, Ulusal Ajans Tarafından 2013 yılında kabul edilen Hayat Boyu Öğrenme Programı Leonardo da Vinci Mesleki Eğitim Hareketlilik Projesi Kapsamında ‘’Mesleki Alanlara Göre Kaynakçı Eğitimi ‘’ adlı projelerini gerçekleştirmek üzere Almanya’nın Mannheim-Ludwingshafen kentine hareket edeceklerdir.

Projeye Metal, Motor ve Tesisat Teknolojileri Alanlarından toplam 24 Öğrenci katılacaktır.

Bu öğrencilere, okullarından Müdür Başyardımcısı Cuma Ali DİNÇ, Teknik Müdür Yardımcısı Ayhan YOLAL, Proje Koordinatörü ve Makine Teknolojisi Alanı Öğretmeni Ali Rıza ÇELEBİ ve Metal Teknolojisi Öğretmeni Murat ATAK Refakat edeceklerdir.

Öğrencilerimiz Proje öncesi bütün hazırlıklarını tamamlayarak projeyi gerçekleştirmek üzere 03 Ağustos 2014 de Ankara’dan Uçakla Almanya’ya hareket edeceklerdir.

Orada 3 hafta sürecek Mesleki Eğitimlerini ve Teknik incelemelerini tamamladıktan sonra 23 ağustos 2014 de Yurdumuza döneceklerdir.

Bizlerde 40 Arena Gazetesi olarak öğrencilere, alacakları eğitimlerinde başarılı olmalarını ve hayırlı yolculuk yapmalarını dileriz.

 

 

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN