Ali Bulut’tan Gazetemize Ziyaret

10 Şubat 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
108 defa okundu.
Ali Bulut’tan Gazetemize Ziyaret

Kırşehir İl Sağlık Müdürü Ali Bulut, Gazetemizi ziyaret etti. Kırşehir İl Sağlık Müdürü Ali Bulut gerçekleştirdiği ziyaretinde gazetemiz İmtiyaz sahibi Kırşehir Basın Konseyi Başkanı Sait Yanık, ile sohbet etti.

Kırşehir İl Sağlık Müdürü Ali Bulut Kırşehir’ in güncel sağlık konularıyla ilgili yapılan sohbette, “Kırşehir’de sağlık alanında çalışmalarımıza son sürat devam ediyoruz. Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde birçok konuda iyileştirmeler yaptık. Vatandaşın en hızlı ve memnun olarak sağlık hizmetlerinden faydalanması için önemli adımlar atıyoruz. Bakanlığımızın ve Valimiz Sayın İbrahim Akın’ın da desteğiyle bundan sonra hizmet etme noktasına gereken tüm fedakarlıkları göstereceğiz. Hastanemize yeni doktorlar gelmeye devam ediyor.” dedi.

Gerçekleştirilen ziyaret sohbet havasında ilerlerken fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Haber Didem Ceylan

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On