ALÇAKÇA YAPILAN DARBE GİRİŞİMİ MİLLETİN DURUMA EL KOYMASIYLA PÜSKÜRTÜLMÜŞTÜR.

16 Temmuz 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
230 defa okundu.
ALÇAKÇA YAPILAN DARBE GİRİŞİMİ MİLLETİN DURUMA EL KOYMASIYLA PÜSKÜRTÜLMÜŞTÜR.

akpAkparti il başkanı Mustafa Kendirli darbe girişimi hakkında açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada:”Dün yaşanan alçak darbe girişimine karşı milletimiz tavrını ortaya koymuş, iktidarı, medyası, muhalefeti ile bütünleşerek darbeyi püskürtmeyi başarmıştır. Ancak darbe tehlikesi tam anlamıyla geçmiş değildir. Bu hain, kalleşce yapılan darbe girişimi ancak milletimizle birlikte kenetlenerek savuşturulacaktır.

Bu yüzden Kırşehirli hemşerilerimi vatanına, devletine, iradesine sahip çıkma adına meydanları boş bırakmamaya özellikle akşam saatlerinde bayrakları ile Cacabey meydanında toplanmaya davet ediyorum.

Kimse merak etmesin bu asil millet yaşadığı bu hain darbe girlişiminin üstesinden gelerek bunun sorumlularını en ağır şekilde cezalandıracak ve devletimiz, milletimiz daha da kenetlenerek, güçlenerek yoluna devam edecektir.” İfadesini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On