Akşener’den Kırşehirlilere Mesaj

23 Mayıs 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
392 defa okundu.
Akşener’den Kırşehirlilere Mesaj

24 Haziran seçimleri öncesi İlimize gelerek Kırşehir halkına seslenecek olan Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener, Miting Öncesi Kırşehirlilere Gönderdiği mesajından dikkat çeken başlıklar.

Akşener’den Kırşehirlilere Mesaj

Kırşehir halkına 24 Haziran Genel Seçimleri için İlimize gelerek seslenecek olan Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener, gerçekleştireceği Miting öncesi şu mesajları iletti;

 “YOK, PAHASINA SATILAN ŞEKER FABRİKAMIZI GERİ ALACAĞIZ”

AKP’nin Kırşehir’e yatırım yapmadığı gibi devlete ait şeker fabrikasını yok pahasına sattığını ifade eden Akşener, Kırşehirlilere satılan şeker fabrikasını yeniden devlete kazandırma sözü verdi. Akşener, “Kırşehirli hemşerilerim hiç merak etmesin. 24 Haziran’dan sonra sattıkları şeker fabrikalarını geri alacağız”

YILAN HİKÂYESİNE DÖNEN HIZLI TREN SORUNU BİTECEK”

Kırşehir’de yıllardır her seçim dönemi vaat edilen ancak yapımı yılan hikâyesine dönen ‘Hızlı Tren Projesi’nin de İYİ Parti iktidarıyla biteceğini aktaran Akşener, “Hangi şehrimize gitsem bir ulaşım sorunu yaşanıyor. Kimine hızlı tren sözü vermişler, kimine metro, kimine yol.  Ama seçimi kazandıktan sonra “ihalesi yapılıyor” diye oyalamışlar. Güçlü bir ulaşım sisteminin ticari ve ekonomik getirilerinin olduğunu bilerek Kırşehir’in Hızlı Tren Projesini bizim çözeceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın”

“15 DAKİKA YAĞAN BİR YAĞMURUN ESNAFI BÜYÜK ZARARA SOKMASI KABUL EDİLEMEZ”

Kırşehir’i yakından takip ettiğini ve tıpkı Ankara gibi yanlış altyapı çalışmaları yüzünden yağmur sularının sele dönüştüğünü üzülerek izlediğini belirten Akşener, “Ciddi borçlanmaya giderek sizlere sunulan 50 yıllık projelerinin, bir yağmurluk ömrü olduğunu görüyoruz. 15 dakika yağan bir yağmurun esnafı büyük zarara sokması kabul edilemez”

“TARIM VE HAYVANCILIK TEŞVİK EDİLMELİ, DIŞA BAĞIMLILIK SONA ERMELİ”

“Marka şehirlerimizden biri olan Kırşehir’in hak ettiği değeri görmesi için yeni yatırımlar yapılmalı, tarım ve hayvancılık teşvik edilmeli, dışa bağımlılık sona ermelidir. İşsizliği ve yoksulluğu çözmek için iç potansiyeli kullanmak varken bugün Kırşehirli besicilerimizden dolar üzerine para aldıklarını biliyorum. 5 aydır ithal hayvan bekleyen besicilerimiz de üzülmesin, bu aldıkları son ithal hayvan olacak. İYİ Parti iktidarıyla hayvanımızı da mahsulümüzü de biz dışarı satacağız” dedi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN