AKSARAY ANJİYOU BAŞLATTI BİLE…

21 Ocak 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
426 defa okundu.
AKSARAY ANJİYOU BAŞLATTI BİLE…

anjiyo-nedirKırşehir Ahi Üniversitesi Eğitim ve araştırma Hastanesinden böyle bir açıklama beklerken elin oğlu hemen uygulamaya geçti komşumuz olan Aksaray Bu uygulamayla kendi ve komşu İl ve İlçe hastalara daha sağlıklı daha çabuk müdahalede buluna bilecekler.Kırşehir Sıdık’lı Sarı Yahşi Köprüsünden Faydalanacak köy ve beldeler ile Aksaray İlçesi Ortaköy beldeleri ve köyleri Kırşehir Ahi Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden böyle bir uygulama bekliyorduk ne yazık ki daha hala kendi ekseninde laf ebeliği yapmaktadır denilmekte.

Aksaray Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Himmet Durgut, Aksaray Devlet Hastanesi’nde anjiyo yapılmaya başlandığını Aksaray kamu oyuna duyuruldu.
Aksaray Devlet Hastanesi’nde Anjiyo Ünitesi kurularak, ilk anjiyo 18 Ocak 2016 tarihinde yapıldı. Göğüs ağrısı şikayeti ile Kardiyoloji Polikliniğine başvuran hastaya Dr. Sinan İnci ve Dr. İbrahim İzgü tarafından ilk anjiyo yapıldı. Dr. İbrahim İzgü, İlk hastaları olan Emri Onar’ın (57) göğüs ağrısı şikayetleri ile kendilerine başvurduğunu, hastaya yapılan tetkiklerin ve efor testinin pozitif çıkması üzerine hastaya koroner anjiyografi kararı aldıklarını ve Aksaray tarihinde ilk anjiyoyu Emri Onar ve Pembe Şahin isimli hastalara gerçekleştirdiklerini, her iki hastanın da anjiyolarının başarı ile yapıldığını ve durumlarının iyi olduğunu açıkladı.
İlk anjiyoyu yapan ekibin içinde yer alan Kardiyoloji Uzmanı Dr. Sinan İnci’de, 5 yıldır Aksaray Devlet Hastanesinde görev yaptığını hatırlatarak, “Doktorlar ve ekip arkadaşları olarak bu konuda çok hevesliyiz. Sadece koroner anjiyo ile sınırlı kalmayacağız. Çok yakın bir zamanda koordinatör hastanemizin yardımları ile açık kalp ameliyatlarına da başlayacağız” dedi.
Aksaray Devlet Hastanesi Yöneticisi Uzm. Dr. Cengizhan Kılıçaslan’da amaçlarının hastaneye gelen Komşu İl Hastaları dahil olan tüm hastalara her türlü sağlık hizmeti vermek olduğunu belirterek, “ADH’de her türlü sağlık hizmeti vermeye başlayacağız. Bütün çaba ve gayretlerimiz bu yönde. Anjiyografi ünitemiz ilimiz ve hepimiz için hayırlı uğurlu olur. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Koroner Anjiyografi ünitesinin kurulması ile birlikte hastanemizden il dışına yapılan sevkler de büyük bir oranda azalmış olacaktır” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On