Aksaray Akçakentliler’den Ünal Kaya’ya Plaket

3 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
441 defa okundu.
Aksaray Akçakentliler’den Ünal Kaya’ya Plaket

Aksaray Akçakentliler’den Ünal Kaya’ya Plaket

Aksaray Akçakent Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin Sultangazi İstanbul’da bulunan dernek merkezinde bir program düzenlendi. Programda Dünya Kırşehirliler Derneği Başkanı Gazeteci Yazar Ünal Kaya’da plaket aldı.

Programa 22. Dönem Aksaray Milletvekili Ahmet Yaşar, Sultangazi siyasi partilerin ilçe başkanı, ilçe başkan yardımcısı, encümen üyeleri, belediye birim sorumluları, Aksaray Federasyonu kurucuları, Aksaray Ihlara, Akçakent, Sofular, Camiliören dernek başkan ve yöneticileri ile Aksaraylı hemşeriler katıldı.

Gazeteci Yazar Televizyon program yapımcısı Ünal Kaya, İç Anadolu Kültürüne yapmış hizmetlerinden dolayı plaket takdim edildi. Ayrıca Aksaray Akçakent’li Erhan Han’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için sergilemiş olduğu örnek davranışından dolayı plaket takdim edildi.

Plaket töreni için İçişleri Bakanı Süleyman Soylu katılım sağlayacaklardı. Gündem değişliği nedeniyle programa katılamayarak selamlarını ilettiler. İlerleyen zamanda ziyarette bulunacaklarını ifade ettiler.

Toplantıda bir konuşma yapan 22. Dönem Aksaray Milletvekili Ahmet Yaşar, metropol şehirlerde derneklerin çok önemli bir yere sahip olduğunu belirterek, dernekler o ilin tüm insanlarını tek çatı altında toplayan, birbirlerine dayanışma ve tanışma fırsatı veren öneme sahip yerlerdir dedi. Yaşar konuşmasının ardından tüm birikimini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın seçim çalışmasına bağışlayan , Aksaray Akçakent Köyünden olan kağıt toplayıcısı Erhan Han´a plaket takdim etti.

Dünya Kırşehirliler Dernek Başkanı, Gazeteci Yazar Ünal Kaya yaptığı teşekkür konuşmasında şunları kaydetti: ”Öncelikle bana bu plaketi uygun gören Akçakent Dernek Başkanımız Sayın Haydar Akın Başkanıma ve yönetimine, her daim yapılan programlarına davet ederek şahsımı onure eden Aksaray Derneklerimize teşekkür ediyorum. Orta Anadolu kültürünü temsil etmek zor iştir bizler bu zor olan işe talip olduk. Geceniz olmayacak, gününüz olmayacak, hiçbir beklenti içine girmeyeceksin. Kazan kültürümüz, şehrimiz ve geleceğin teminatı gençlerimiz ve çocuklarımız olacaktır. İstanbul’da kendi değerlerinizle yaşamanız zor olsa da bu zorluğu da aşacağız. Bir olacağız, bütün olacağız asla ve asla yılmayacağız. Devletimizin emrinde, Milletimizin hizmetinde olacağız.”

Akçakent Dernek Başkanı Haydar Akın yaptığı konuşmada: “Programa katılan herkese canı gönülden teşekkür ediyorum. Bizleri gururlandıran köylümüz Erhan Han kardeşime de teşekkür ediyorum diyerek Kurban Bayramı’nda Aksaray Akçakent’te yapacağımız etkinliklere herkesi davet ediyorum.” dedi.

Program derneğe katkılarından dolayı iş adamlarına verilen plaket töreninin ardından sona erdi. (Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On