Akşam Saatlerinin Güzelliğini Fırsat Bilen Kent Park’a Koşuyor

11 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
655 defa okundu.
Akşam Saatlerinin Güzelliğini Fırsat Bilen Kent Park’a Koşuyor

Hava sıcaklıklarının artmasıyla birlikte sabah saatlerinde dışarı çıkmak yerine akşam saatlerinde çıkmayı tercih eden vatandaşlar, Kent Park’a akın ediyor.

Akşam Saatlerinin Güzelliğini Fırsat Bilen Kent Park’a Koşuyor

Hava sıcaklıklarının 30-35 dereceye kadar çıktığı ilimizde hissedilen sıcaklıkların daha fazla olması vatandaşların akşam saatlerinde dışarı çıkmasına neden oluyor. Akşam serinliğinden faydalanmak ve fırsata çevirmek isteyen Kırşehir halkı Kent merkezinde gidilecek tek yer haline gelen Kent Parka akın ediyor. Çocuklarını ve eşini alıp Kent Parka koşan Kırşehir sakinleri böylelikle akşam saatlerini fırsata çeviriyor.

KENT PARK DOLDU TAŞTI

Aileler çocuklarıyla birlikte şehir merkezinde bulunan Kent Park’ta çocuk parkında çocukları oynarken kendileri de banklarda ve yeşillik alanda güzel havanın tadını çıkarıyor. Kent Park havuzunda bulunan Oyuncaklarla oynayarak şehrin sakinliğinden ve durağanlığından kaçınan Kent sakinleri kendilerine bir nevi eğlence arıyor. Gezerek ve yeşilliklerde oturarak günlerini değerlendiren vatandaşların yüzü de gülmeye başladı.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On