AKP ADAY ADAYI SAİM ÖZTÜRK’DEN 40 ARENA GAZETESİNE ZİYARET

20 Şubat 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
415 defa okundu.

10947227_1382333708748511_7216249120864928633_n

AK Parti  aday adayı Saim ÖZTÜRK gazetemizi ziyaret etti

İstanbul Şafak Hastaneleri grubu yönetim kurulu başkanı Saim ÖZTÜRK, AK Parti’den aday adayı olurken adaylık süreci öncesinde Gazetemiz 40 Arenayı ziyaret etti.Gazetemiz sahibi Sait Yanık’la sohbet eden ÖZTÜRK  neden AKP’ den aday adayı olduğunu açıklayarak Kırşehir için yapacakları projelerden bahsetti.. Öztürk, “Kırşehir’in abisi olarak Kırşehirliye hizmet etmek için aday adayı olma yoluna çıktık” dedi.

‘Bugün Allah’ın izni sonrada sizlerin destekleriyle hayırlı bir yolculuğa  çıkıyorum.İnşallah bu yolculuk Kırşehir için hayırlı hizmetlere  vesile olacaktır’ dedi.

Tek amacım Kırşehir’e hizmet etmek. Benim tek bir sevdam var…o da Kırşehir diyerek sözlerine devam eden ÖZTÜRK ‘Kırşehir’in bütün sorunlarını iyi biliyorum köyde yaşayan insanlarımızın, çiftçimizin, esnafımızın sıkıntılarını biliyorum.Yılların bana kazandırdığı tecrübemi Kırşehir’e hizmet yolunda İl Başkanımız İl ve İlçe Teşkilatlarımız ve Belediye Başkanlarımızla uyum içerisinde çalışarak faaliyette bulunacağıma söz veriyorum’ dedi.

Saim ÖZTÜRK  hoş sohbetinin ardından gazete sahibi Sait YANIK ve çalışanlarıyla fotoğraf çektirerek ziyaretini sona erdirdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN