Akçakent Kır-Dost Grubunu Misafir Etti

12 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
293 defa okundu.
Akçakent Kır-Dost Grubunu Misafir Etti

76fd2e60-b6a1-4c33-b4ca-c77834d50e0cKırşehir Doğa Sporları ve Trekking Kulübü KIR-DOST, Akçakent’te Misafir Edildi

 

Akçakent Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Orhan Yalçınkaya, KIR-DOST Trekking Kulübü üyelerini Akçakent’e davet etti. Dernek Başkanının davetine icabet eden üyeler sabah Akçakent’te dernek evinde karşılandı. Misafirlere kahvaltı ikramında bulunuldu.

Geçtiğimiz yıl yapımı tamamlanan Boğazevci – Akçakent göletinde yürüyüş startını veren Kır-Dost üyelerine dernek üyeleri eşlik etti. Doğa gezintisi esnasında güvenlik amaçlı av tüfeğini de yanında bulunduran üyeler, yaban hayvalara karşı tedbiri elden bırakmadı.

Doğa sporları üyelerine yürüyüşün finalinde kavurma ve tatlı ikramında bulunuldu. Akçakent’in özellikle pazar günleri pazar yerinde yapılan Meşhur ”Akçakent Kebabı” misafirlerin ilgisini çekti. Her ne kadar engebeli ve yorucu bir parkur olsada finalde Akçakent kebabının lezzeti ve Akçakent doğasının eşsiz güzelliği yorgunlukları unutturarak keyifli bir hafta sonu geçirilmesini sağladı.

Kır-Dost Trekking grubu üyeleri  ilçeden memnun ayrılırken, zaman zaman Akçakent’te bu tür organizasyonlar gerçekleştireceklerinin müjdesini verdiler.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On