AKBÜLBÜL’DEN YIL SONU MESAJI

18 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
480 defa okundu.
AKBÜLBÜL’DEN YIL SONU MESAJI

k_23092323_img_4939Mucur Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Akbülbül Yıl Sonu Mesajı Yayınladı

Kırşehir mucur ilçesi Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Akbülbül Yıl Sonu Mesajı Yayınladı. Yayınladığı mesajda;” Değerli meslektaşlarım, sevgili öğrenciler, kıymetli veliler; Yorucu ve yoğun geçen bir yılın ardından heyecanla beklenen karne gününde sizlerle aynı heyecanı paylaşmanın mutluluğunu yaşıyorum.

İstikbalimizi şekillendiren, her şeyin en güzelini hak eden değerli öğretmenlerim; Yıl içerisinde göstermiş olduğunuz gayret, vermiş olduğunuz emek için teşekkür eder, başarılı çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutlarım. Verimli bir tatil geçirmenizi temenni ediyorum.

Kıymetli Veliler; Çocuklarımızın başarıları ile gurur duymalı, başarısızlıkları için çözüm üretmelerine veliler olarak rehberlik etmeliyiz. Yılsonu tatili böyle bir anlayışla değerlendirilmelidir. Bu açıdan öğrencilerimizin tatilini verimli bir şekilde geçirmeleri için onlara uygun ortam ve fırsatlar verilmelidir.

Çocuklarımız adına uzun ve önemli bir yolculuğun bir basamağını daha geride bıraktınız. Çocuklarımızın geleceği için harcadığınız zaman ve verdiğiniz emek için sizleri de tebrik ediyorum.

Sevgili öğrenciler; Tatil boyunca dinlenip, eğlenmeyi en çok hak edenler sizlersiniz. Sizi dinlendirecek aktivitelerin yanı sıra kendinizi yetersiz gördüğünüz konularda eksiklerinizi gidermeli bol bol kitap okumalısınız Tatilinizin gönlünüzce geçmesini dilerim.

Aynı vesile ile eğitim öğretime desteklerini esirgemeyen kıymetli hayırseverlerimiz başta olmak üzere tüm çalışanlarımıza tekrar teşekkür eder sağlıklı ve mutlu bir tatil temenni ederim.” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN