Akbank’ta bunu yaparsa?

30 Aralık 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
835 defa okundu.
Akbank’ta bunu yaparsa?

20141226_144722_resizedGeçtiğimiz günlerde Akbank Kırşehir Şubesinin çatı katında çalışan işçiler hiç bir güvenlik önlemi almadan kış hazırlıklarına binanın yağmur oluklarını, çatı kiremitlerini onararak yağacak olan yağmur ve kara hazırlanmaktalar.

Türkiye’nin gündeminden hiç düşmeyen güvenliksiz taşeron işçileri hiç bir önlem alınmadan ne baret giymeden emniyet kemeri takmadan çatının en uç noktalarında çalışmaktalar. Bu da gösteriyor ki ne kadar ceza verilirse verilsin kaç kişiyi cezaevine gönderirlerse gönderilsin eğitim verilmeden kazalara ve ölümlerin önüne geçilemeyeceğini göstermektedir.

Kırşehir Akbank Şubesi’de aynı durumdadır. 40 Arena Gazetemizin fotoğraf makinası objektiflerimize takılan bu görüntü ilimiz Akbank şubesi de bunu yaparsa? sorusunu akıllarımıza getirdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On