AK Parti’den Kırşehir Milletvekili Adayından TSO’yu ziyaret

26 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
375 defa okundu.
AK Parti’den Kırşehir Milletvekili Adayından TSO’yu ziyaret

DSCF72641 Kasım Genel Seçimlerinde, AK Parti’den Kırşehir Milletvekili Adayı olan ve aynı zamanda  AK Parti Kırşehir Eski Milletvekili  Mikail Arslan ,  TSO’yu ziyaret etti

1 Kasım Genel Seçimlerinde, AK Parti’den Kırşehir Milletvekili Adayı olan ve aynı zamanda  AK Parti Kırşehir Eski Milletvekili  Mikail Arslan ,  Odamızı ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanımız Selahattin Ekicioğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Zafer Çam, Murat Tekdoğan,  Kenan Yanık, Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Seher Ünsal ve Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Abdurrahman Başak ile görüştü.

Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen görüşmede,  Yönetim Kurulu Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayı Mikail Arslan’a,  hayırlı olsun diyerek, başarılar diledi. Kırşehir’in sorunlarının birlikte çözümü konusunda, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın üzerine düşeni yapacağını ifade eden Yönetim Kurulu Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, ziyaretlerinden dolayı AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayı Mikail Arslan’a  teşekkür etti.

AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayı Mikail Arslan da, güzel dilekleri için Yönetim Kurulu Başkanımız Selahattin Ekicioğlu’na teşekkür etti.  Ticaret ve Sanayi Odalarının önemine değinen AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayı Mikail Arslan,  Kırşehir’in sorunlarının çözümü için, Ticaret ve Sanayi Odası ile her zaman istişare içerisinde uyumlu bir şekilde çalışacaklarını ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN