AK Parti’den CHP ve MHP’ye bayram ziyareti

15 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
205 defa okundu.
AK Parti’den CHP ve MHP’ye bayram ziyareti

AK PARTİ'DEN CHP VE MHP TEŞKİLATLARINA BAYRAM ZİYARETİ (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı, CHP ve MHP’ye bayram ziyaretinde bulundu.
Dini bayramların dargınlıkları ortadan kaldırdığını ifade eden CHP İl Başkanı Yılmaz Zengin, dini bayramların önemli olması birleştirici gücü ile milli bayramlarında aynı coşku ile kutlanması gereğini söyledi.
Ziyarette konuşan CHP İl Başkanı Zengin, “İslam coğrafyası içerisinde tek sıkıntı olmayan ülke Türkiye’dir. Son dönemlerde yönetmenlik değişimi nedeni ile milli bayramlarımızdan uzak kaldık. Dini ve milli bayramlar birbirini tamamlayan unsurlardır. Ülkemizde milli bayramlar ve dini bayramların bütünlük içerisinde kutlanması ülkemizde düzeni de sağlamaktadır” dedi.
15 Temmuz darbe girişiminin def edilmesinde en önemli ayağın basın olduğunu belirten İl Başkanı Zengin, “Basının yönlendirmesi sonrasında Cumhurbaşkanının halka seslenmesi sonrası darbe girişimi def edilmiştir. Darbe gerçekleşmedi ise bunun en önemli unsuru kesinlikle basındır. Yaşadığımız darbelerde basın bu derece etkin olsa inanıyorum ki yaşadığımız darbelerde gerçekleşmezdi. Hukuk baz alınarak çalışmalar yapılırsa küresel güçlerde emellerine asla ulaşamazlar” diye konuştu.
Ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli ise 15 Temmuz gecesinin birlik, beraberlik ve kardeşlik duygusunu daha da alevlendirdiğini ifade etti. İl Başkanı Kendirli, “Siyasi partilerimizin genel başkanları ve basınla birlikte halk oluşması muhtemel demokrasi ayıbını önledi. Milletimiz seçilmişine sahip çıkma dersini vermiştir. Ülkemizin büyüme hızını kesme adına milletimiz 15 Temmuz gecesi gerekli dersi verdi. Seçilmiş görevini doğru yapmazsa milletimiz gereğini mutlaka yapar. Bütün siyasi partilerle birlikte sadece seçimler zamanında seçim yapılması gerektiğine inanıyorum. Birbirlerimizi kırmadan şehrimizin yatırımları ile şehre katkı sunmak için çaba sarf ediyoruz. Demokrasiye aşık bir milletiz. Katılım oranları da bu gerçeği gösteriyor. Katılımcı şekilde istediği yönetimi seçen bir halk var. Milletin iradesine daima saygı duyulması gerektiğinin bilinmesini isterim.15 Temmuz gibi karanlık bir gece yaşadık. Allah’a hamd olsun ki istediklerini başaramadılar, ama nifak tohumları saçtılar. Hainlerden temizlenerek ulu önder Atatürk’ün kurduğu muhasır medeniyet yolunda ilerlemeliyiz” diye konuştu.
CHP’de gerçekleşen bayram ziyaretinin ardından MHP teşkilatına geçen AK Parti Kırşehir yönetimi, burada da MHP İl Başkanı Arif Ekici ile görüştü. Ekici, yapılan ziyaretlerin birliktelik oluşturmak adına önemli olduğunu ve şehrin gelişimi noktasında atılacak her adımı önemsediklerini belirtti.
İktidar partisi il teşkilatının gerçekleştirdiği ziyaretin ardından muhalefet partilerin temsilcileri de AK Parti teşkilatına iade-i ziyarette bulundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On