AK PARTİ’DE YOĞUN TEMPO

7 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
421 defa okundu.
AK PARTİ’DE YOĞUN TEMPO

resim 6

AK Parti Teşkilatları seçim çalışmalarını yoğun bir tempo ile sürdürüyor. Milletvekili Adayları Çetinkaya ve Arslan gittikleri her yerde yoğun  ilgi ile  karşılanıyor.

 

Ak Parti 1 Kasım Genel seçim çalışmalarını  Milletvekilleri adayları , İl, Merkez İlçe, İlçe ve Belde teşkilatları seçim çalışmalarını yoğun bir tempo ile sürdürüyor.

Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, Milletvekili adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan  köy, belde, ilçe ziyaretleri yanı sıra, esnafları ziyaret ederek 1 Kasım seçimlerinde Ak Parti’nin neden tek başına iktidara gelmesi gerektiğini anlatıyor.

Vatandaşların milletvekili adaylarına olan sevgisi oldukça fazla…

7 Haziran’dan sonraki tabloyu değerlendiren vatandaşların, “Ak Parti’nin 1 Kasım seçimlerinde mutlaka tek başına iktidar olması gerekiyor, biz istikrar istiyoruz’’ sözleriyle karşılaşıyor.

Ak Parti Milletvekili Adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan,Siyasi Koordinasyon Merkezi’nin hazırladığı programa göre; belde ve köylerin birçoğunu ziyaret ederek esnaflarla pazarda alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet etti.

Ak Parti Kırşehir Milletvekili adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan’ı birlikte gören vatandaşlar, “7 Haziran seçimlerinden sonra Türkiye’nin hali ortada. 1 Kasım’da oyum bu sefer Ak Parti’ye olacak. Biz istikrar istiyoruz, huzurlu bir ortamda yaşamak istiyoruz. Ülkemiz üzerinde oynan oyunların farkındayız. Sizleri sonuna kadar destekliyoruz” dedi.

Milletvekilli adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan yaptıkları açıklamada, “Kırşehir’imize yapacağımız ve kazandıracağımız çok sayıda projemiz var. Seçim çalışmalarımızı Siyasi Koordinasyon Başkanlığının yapmış olduğu program dâhilinde yapıyoruz. Seçim çalışmalarımız gerek merkezde, gerek ilçelerimizde yoğun bir şekilde devam ediyor. Her gittiğimiz yerde vatandaşlarımızın yoğun bir ilgisi ile karşılaşıyoruz. Bu ilgi bizleri oldukça memnun ediyor. 1 Kasım seçimlerine gece gündüz demeden küçüğünden büyüğüne kadar kim varsa herkesin kapısını tek tek çalacağız ve onların desteklerini, onların hayır dualarını alacağız. AK Parti olmadan Türkiye‘nin istikrarının olmadığını gördük. İlk günkü heyecanla, çalışma aşkıyla çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek. El ele vererek Türkiye‘nin ve Kırşehir’in geleceği için durmadan çalışacağız.” dedi.

İl Başkanı Kendirli; “AK Partiyle beraber Kırşehir kazanacak Türkiye kazanacak”

Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli konuşmasında; “Bizler hep beraber AK Partiyi tek başına iktidara taşıyacağız. AK Partiyle beraber Kırşehir kazanacak, Türkiye kazanacak. Ülkemizin son günlerde yaşadığı bu sıkıntılı dönem geride kalacak ve güzel günler Türkiye‘mizle olacak. 7 Haziran seçimi sonrası yaşanan sıkıntıları hepimiz gördük. Bu sıkıntıların bitmesi için AK Parti‘yi tek başına iktidar yapacağız. İl teşkilatımız, İlçe teşkilatlarımız, Belediye Başkanlarımız ve Milletvekili adaylarımız ile el ele vererek gece gündüz demeden çalışıyoruz. Ülkemiz için Kırşehir’imiz için çalışıp çabalıyoruz. Çünkü ülkemiz yaşanan bunca sıkıntıyı hiçbir şekilde hak etmiyor. Ülkemizin refahı için birlik ve beraberliği için AK Patiyi tek başına iktidar yapacağız. Burada hepimize büyük görevler düşüyor. Bütün gücümüzle destek vereceğiz ve çalışacağız. Ak Parti’nin 1 Kasım seçimlerinde yeniden tek başına iktidara gelmesi ile birlikte hizmetlerimizi hiç aksatmadan sürdüreceğiz.” dedi.

 

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN