AK Parti’de Değişim!

5 Kasım 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
524 defa okundu.
AK Parti’de Değişim!

AK Parti’de Değişim!

Ak Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Bilgehan Altaş’ın Genel Merkez tarafından görevden alınmasıyla Boztepe ve Akpınar İlçe Başkanlarının da görevden alınacağı parti Genel Merkez Koordinatörlerince kamuoyuna yapılacak toplantı sonrası açıklanması bekleniyor.

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı Görevine 14 Ekim 2017 tarihinde getirilen Bilgehan Altaş’ın 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin kaybedilmesi sonrası sorumlu görülmesinin bazı çevrelerce görevden alınmasında da etkili olduğu kanaati oluşturulmaya çalışılsa da Altaş’ın, AK Parti Genel Merkezi tarafından kongre süreci öncesinde yasal prosedürün uygulandığı biliniyor.

2017 yılında dönemin il başkanı mevcutta Milletvekili Mustafa Kendirli’nin görevden alınma süreci ile başlayan değişimin merkez ilçe başkanı ve 6 ilçe başkanına da sıçraması bekleniyor.

Görevden alınan İlçe Başkanı Altaş, AK Parti İl Başkanlığı için 4 kez Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın onayına çıkmış 31 Mart Mahalli idareler seçimleri öncesinde Merkez takdiri ile ilçe başkanı olarak görevlendirilmişti.

(HABER: DİDEM CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On