AK PARTİ ÜNİVERSİTE BİRİMİ TERÖRÜ KINADI

16 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
168 defa okundu.
AK PARTİ ÜNİVERSİTE BİRİMİ TERÖRÜ KINADI

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ TERÖRÜ PROTESTO ETTİ (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Kırşehir AK Parti üniversite birimi Eğitim Fakültesi önünde İstiklal Marşı okuyarak terörü protesto etti.
AK Parti Üniversite birimi başkanı Kadir Murat Biber Eğitim Fakültesi önünde yaptığı açıklamada, tahrik dolu hainlere prim vermeyeceklerini söyledi.
TERÖR FAALİYETLERİNİ GERÇEKLEŞTİRENLER FARKLI OLSADA HEDEFLERİ AYNI
Terör faaliyetleri içerisinde olanların hedeflerinin aynı olduğunu anlatan Biber, “Hedef bölgesinde huzuru demokratik kültürü kardeşlik ve birlik iklimi ile öne çıkan Türkiye’nin yolunu kesmek güçlü ve büyük Türkiye yolculuğunu sona erdirmek istemekteler.” dedi.
Ellerinde Türk Bayrakları ile Fakülte önünde açıklama yapan üniversite gençlik birimi adına açıklamada bulunan üniversite Başkanı Kadir Murat Biber, “Türkiye’de huzur sükun ve kardeşlik ikliminin hakim olmasından rahatsız olan odaklarca Ankara Kızılay’da gerçekleştirilen ve onlarca insanımızın ölümüyle sonuçlanan terör saldırısını kınıyoruz.” diye konuştu.
TAHRİK DOLU HAİNLİKLERE PRİM VERMEYECEĞİZ
Birlik ve beraberlik ruhu için dayanışmayı arttırarak tahriklere prim vermeyeceklerini anlatan Biber, şöyle konuştu:
“Tüm arzularınızı kursaklarınızda bırakacağız. İç ve dış mihraklarla ülkemizin huzuru ve refahı koruyarak birlik ve beraberliğimizi de sağlayacağız. Terör ve provakasyonlardan faydalanmaya çalışan mankurtlara vatanını ve milletini seven üniversite gençliği olarak fırsat vermeyeceğiz.”
Üniversite öğrencileri İstiklal Marşını okuduktan sonra olaysız şekilde dağıldı. Polis ise üniversite bahçesinde geniş güvenlik önlemleri aldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On