AK PARTİ TEŞKİLATININ KÖY OKULLARI PROJESİ HAYATA GEÇTİ

26 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
206 defa okundu.
AK PARTİ TEŞKİLATININ KÖY OKULLARI PROJESİ HAYATA GEÇTİ

KÖY OKULLARI KÜTÜPHANE PROJESİ HAYATA GEÇTİ (İHA/KIRŞEHİR-İHA)

AK Parti Kırşehir Teşkilatı Tarafından Başlatılan ‘Umudumuz Çocuklarla Çocuklar Kitaplarla’ Projesi Hayata Geçti.

Kırşehir Merkeze bağlı Sıdıklı Ortaoba Köyü’nde oluşturulan kütüphane projesinde konuşan AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, çocukların eğitiminin büyük önem arz ettiği dönemlerde kadınlar tarafından hayata geçmesinin kendisini mutlu ettiğini ifade etti. Köy okulu salonunda katılımcılara hitap eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ise konuşmasında, “Eğitimsiz bir toplumda her şey olabilir, kendi değerlerine sahip toplumların kültürlerini koruyarak gelişmeleri bizim için önemlidir. Kırşehir gibi eğitimde marka olmuş bir kentte yapılan çalışma çok önemlidir. Bizler çocuklarımızın gelişimleri noktasında bütün destekleri sunacağız” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından kütüphane oluşturulurken kütüphanenin oluşumunda emeği geçen kadınlar projenin hayata geçmesinin kendilerinde büyük bir mutluluk oluşturduğunu ve çalışmalarının diğer köy okulları için de hayata geçeceğini belirtti.
Sıdıklı Ortaoba Köyü ilk ve ortaokulu 11 köyden taşımalı sistemle öğrenci alıyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On