AK PARTİ TEŞKİLATINDAN YARDIM!

6 Şubat 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
325 defa okundu.
AK PARTİ TEŞKİLATINDAN YARDIM!

 IMG-20160205-WA0001Ak Parti Kırşehir  İl Başkanlığı Tarafından Düzenlenen “Irak Türkmenlerine Yardım Kampanyası” Adlı Projeye Yardım Yapıldı.

 

AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli konu ile ilgili yaptığı açıklamada Ak Parti İl Başkanlığı olarak bir komisyon kurdukları belirlendi. Muhtaç olan kişilere yardım eli uzattıklarını söylediler. Komisyondaki sorumlu arkadaşlar Kırşehir’deki yaşayan muhtaç olan Türkmen kardeşleri ziyaret ettikleri belirtildi.  İhtiyaçlarını yerinde görüldüğü belirtildi. Iraklı Türkmen kardeşlerin battaniye ihtiyacı olduğunu tespit eden komisyondaki arkadaşların girişimde bulunarak yardımları gerçekleştirildi.

İl Başkanı Kendirli  “Komşusu aç iken kendisi tok yatan bizden değildir diyen bir dinin mensubu olarak nerede yardım eli uzatılması gereken var ise asırlar boyu yardım elini uzatan bir ecdadın torunlarıyız. Birkaç aydır Türkmen dağında Bayırbucak Türkmen kardeşlerimiz orada çektikleri zulüm verdikleri mücadele hepimizin gözlerini yaşartıyor. İnşallah orada yaşanan bu dram bir an önce biter ve gözyaşları da diner. Buradaki kardeşlerimize yapılan yardımlar çerçevesinde AK Parti İl Başkanlığı olarak  bir yardım kampanyası başlatmıştır bizde AK Parti İl teşkilatı olarak Türkmen kardeşlerimize yardım elimizi uzatıyoruz. Türkmen kardeşlerimize yardımda bulunan bütün kuruluşlardan Allah razı olsun inşallah oradaki kardeşlerimizin yaralarına dertlerine bir derman olur” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN