AK parti teşkilatından Şentürk’e ziyaret

30 Ekim 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
360 defa okundu.

STB_8965Kırşehir Milletvekili Muzaffer Aslan ve AK Parti İl Teşkilatı üyeleri Necati Şentürk’ü ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular.

Şentürk’ü  ziyarete Milletvekili Muzaffer Aslan’ın yanı sıra Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, AK Parti İl  Başkanı Salih Çetinkaya ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Ziyarette bir konuşma yapan Necati Şentürk, Milli kültürümüz açısından önemli bir merkez olan Kırşehir’de görev yapmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Görev süresi içerisinde Kırşehir’in kalkınması için çalışacaklarını belirten

Necati Şentürk; “Birlik ve beraberlik içinde tüm kesimlerle olduğu gibi siyasi parti temsilcilerimizle de birlikte çalışacağız.

Kırşehir bir tarih ve kültür şehri.

Kırşehir’in milli kültürümüz içerisinde çok önemli bir yeri ve geçmişi var.

Daha öncede söylediğim gibi şehirlerin ruhları ve hayatları var.

Kırşehir bu açıdan çok önemli bir kent. İlin ekonomik açıdan gelişmesinin yanı sıra kültürünün gelişmesi yönünde de hep birlikte çalışmalarımız olacak,” dedi.

Milletvekilimiz Muzaffer Aslan ise yaptığı konuşmada, Necati Şentürk’e yeni görevinde başarılar dileyerek Kırşehir’in gelişmesi için yapılacak her çalışmada birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek Valimize destek olacağız, şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci de konuşmasında, “Kırşehir’in tarihinde Aşıkpaşa, Şeyh Edebali ve Ahi Evran gibi gönül erlerinin olduğunu anlatarak, Valimizin önderliğinde bu ruh ve anlayışa uygun olarak halkımıza hizmet edeceğiz,” dedi.

AK Parti İl Başkanı Salih Çetinkaya ise konuşmasında, “AK Parti İl Teşkilatı olarak görevinizin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz.

Vali olarak bilgi ve tecrübelerinizle Kırşehir’e önemli hizmetler yapacağınıza inanıyoruz,”  şeklinde konuştu.

Ziyaret karşılıklı fikir alış-verişi ile sona erdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN