AK PARTİ TEŞKİLATI ESNAFA BAYRAK DAĞITIP ŞEHİTLİĞİ ZİYARET ETTİ

19 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
263 defa okundu.
AK PARTİ TEŞKİLATI ESNAFA BAYRAK DAĞITIP ŞEHİTLİĞİ ZİYARET ETTİ

AK PARTİ TEŞKİLATI ESNAFA BAYRAK DAĞITTI (İHA/KIRŞEHİR-İHA)

18 Mart Şehitlerini Anma Günü ve Çanakkale Zaferinin 101. Yıldönümü dolayısıyla, Kırşehir AK Parti teşkilatı esnafları ziyaret ederek Türk Bayrağı dağıttı.
AK Parti Kırşehir teşkilatı tarafından organize programda Çanakkale Zaferinin 101. Yıldönümü ve 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü dolayısıyla önce Ahmet Tozluklu Şehitliği ziyaret edildi, daha sonra esnafa Türk Bayrağı dağıtıldı.
Cacabey Meydanı’nda açılan ‘Şehit Aileler ve Gönüllü Gençler’ projesi kapsamında düzenlenen ‘Şehitlerimize Minnet’ sergisini gezen AK Parti Kırşehir teşkilatı, Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini de ziyaret ederek Dernek Başkanı Ahmet Beşkardaş’tan Kırşehirli şehitler ve aileleri hakkında bilgiler aldı.
Parti teşkilatı tarafından düzenlenen program şehit ailelerinin ziyaretinin ardından son buldu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On