AK PARTİ TEŞEKKÜR ZİYARETLERİNDE BULUNUYOR

4 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
308 defa okundu.
AK PARTİ TEŞEKKÜR ZİYARETLERİNDE BULUNUYOR

11222945_1061497293900646_8346622019354375399_nKırşehir’de seçim sonuçlarında Ak Parti 2 Milletvekili Çıkarması Sonucu Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan Kırşehir ve İlçelerine Teşekkür ziyratleri gerçekleştirdi.

Kırşehir’de seçim sonucu olarak Ak Parti Kırşehir Milletvekilleri Salih Çetinkaya, Mikail Arslan, İl Başkanı Mustafa Kendirli ve Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci sıra sıra il, ilçe ve köyleri ziyaret ederek teşekkürlerini iletmeye başladılar.

25. Dönem Milletvekili seçimlerinde seçilen Salih Çetinkaya il, ilçe ve köylerde yaptığı açıklamalarında: “1 Kasımda milletimiz son sözü söyledi.İstikrarı,huzuru,güveni, kardeşliği ve birliği seçti.
Aziz milletimiz AK Partiyi dördüncü kez tek başına iktidara getirdi.
Bu demokrasi bayramında sandığa giderek oyunu kullanan tüm vatandaşlarımıza tek tek teşekkür ediyoruz.
Bu seçimin kaybedeni yok zafer Milletimizindir.
Biz hedefleri ortak kardeşliği daim,iradesi sağlam,geleceği aydınlık bir milletiz.
Artık Gün birlik günüdür.
Gün beraberlik günüdür.
Gün dirlik günüdür.
Gün hep birlikte sen ben yok Türkiye var diyerek ilk günkü aşkla 2023 hedeflerine koşmanın günüdür.
Kurucu liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan‘dan aldığımız bu kutlu davayı daha ileriye taşımaya kararlıyız.
Milletimizin bize verdiği emaneti Aziz sayıyor 78 milyon vatandaşımızı kucaklayarak tüm Türkiye’nin hükümeti olmaya devam ediyoruz.
1 Kasım Demokrasi Zaferi Hayırlı olsun. “ ifadelerine yer verdi.

 

Milletvekili Mikail Arslan ise yaptığı açıklamalarında:  “Hemşerilerim Biz Sizinle Gurur Duyuyoruz, Çünkü siz olmazı başardınız büyük bir destek vererek çıktığımız bu yolda büyük bir başarının altına imzanızı attınız, bu başarı sizindir, bu başarı Türkiyenindir, bu başarı Kırşehirindir, Kamanındır, Mucurundur, Boztepenindir, Akçakentindir, Boztepenindir,Çiçekdağınındır, Akpınarındır.

Hepinizden Allah Razı Olsun. Artık çalışma zamanı artık uğraşma zamanı artık koşma zamanı teşkilatımızla bereber, omuz omuza sizlerden aldığımız güçle memleketimize hizmet noktasında, memleketimizi kalkındırma noktasında gereken çalışmaları yapacağız.

Destekleriniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim.” İfadelerini kullandılar.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN