Ak Parti Seçim Çalışmaları Devam Ediyor

20 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
465 defa okundu.
Ak Parti Seçim Çalışmaları Devam Ediyor

RESİM 3Mustafa Kendirli ;“İnanıyorum ki; milletimiz bize vereceği güçlü destekle bu seçimden de zaferle çıkacağız.”dedi.

Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli “ AK Parti’nin bu memleket ve Kırşehir için ne kadar zaruri olduğunu belirterek “1 Kasım seçimlerinin Kırşehiri’miz için, Türkiye’miz için ve insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Hakikaten çok hayati nitelikte öneme haiz olan bir seçimi hep beraber yaşayacağız. Özellikle bölgemizde 7 Haziran seçimlerinden sonra tırmandırılmak istenen terörle beraber AK Parti’nin bu memleket için ne kadar zaruri olduğunu, kardeşliğin bu memleket için ne kadar gerekli olduğunu, barışın memleket için ne kadar zorunlu olduğu meselesi bir kez daha ortaya çıktı. Çözüm sürecini biz yürüttüğümüz zaman bizimleberaber çözüm sürecine destek vermeyenler bugün bağıra çağıra barış olması lazım veya çözüm süreci olması lazım deme noktasına geldiler. Değişik fıraksiyonlarda ki partilerin memleket için bir koalisyon açısında da bir araya gelmedikleri açık bir şekilde de tescillenmiş olmakla beraber AK Parti’nin tek başına iktidar seçeneği Türkiye için tek seçenek haline geldi. Milletimiz de bunu görmeye başladı. Kırşehir’imizdeki hemşerilerimizi ziyaret ediyoruz elimizden gelen katkıyı fazlasıyla yapmaya çalışıyoruz” dedi.

Kendirli “Hemşehrilerimiz için çıktığımız hizmet yolunda onların duygu ve düşünceleri bizim için büyük bir önem arz etmektedir. Onların bizlere ilettikleri ile yolumuzu daha net görme fırsatı ediniyoruz. Seçimden seçime kapılarını çalan bir siyasetçi olmadığımız için kurduğumuz güzel diyalog bizlere bu yoğun çalışmalarımızda moral oluyor ve motivasyonumuzu arttırıyor. Kırşehir’in her bölgesi bizim için önemlidir.

Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyoruz. Kırşehir’in  hem merkez mahallelerinde hem de kırsalında yoğun bir çalışma programı gerçekleştiriyoruz,1 Kasım seçimleri sonrasında istikrarın yeniden sağlanacağını söyledi.

Kendirli gittiğimiz her yerde AK Parti hükümetlerinin yaptığı hizmetlerini anlatıyoruz kendilerine iletilen sorunların çözümü noktasında meclise güçlü gitmeleri gerektiğini belirtti. İstikrarın yeniden sağlanması, sorunların çözümü ve yatırımların devam etmesi için AK Parti’nin tek başına iktidar olması gerektiğini kaydeden Kendirli, “Şehrimizin merkez yoğun olmak üzere bir doğusunu, bir batısını, güneyde kalan kırsal mahallelerini gezmeye devam ediyoruz. Gezmeyeceğimiz mahalle, sıkmayacağımız el kalmayacak. Milletimizin bize karşı teveccühü gayet iyi. Milletimizin bize verdiği destek çok iyi. Allah hepsinden razı olsun. İnanıyorum ki; milletimiz bize vereceği güçlü destekle geçmiş seçimlerde olduğu gibi bu seçimden de zaferle çıkacağız” diye konuştu

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN