AK Parti Milletvekili Salih Çetinkaya: “1 Kasım’da yine iktidarız”

21 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
551 defa okundu.
AK Parti Milletvekili Salih Çetinkaya: “1 Kasım’da yine iktidarız”

kirsehir-1-salih-cetinkaya1AK Parti Kırşehir Milletvekili ve Milletvekili Adayı Salih Çetinkaya, 1 Kasım seçimlerinde AK Parti’nin yoluna yine tek başına iktidar olarak devam edeceğini söyledi.
Kırşehir Milletvekili ve AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayı Çetinkaya, seçim kampanyası kapsamında ziyaret ettiği Kaman, Mucur, Akçakent ve Boztepe ilçelerinde seçmenlerden destek istedi.
Seçmenlere, Kırşehir ve ilçelerinin sorunlarını çok iyi bildikleri için bu noktada analiz yaptıklarını anlatan Çetinkaya, “Gerek merkezlerdeki ve gerekse kırsaldaki tüm vatandaşlarımıza ulaşmaya çalışıyoruz. Bizlere iletilen sorunlar çözülmeyecek sorunlar değil. İnşallah 1 Kasım seçimlerinden sonra yapılacak yatırımlarla bu sorunları çözmeye çalışacağız. İnşallah seçim sonrası tek başına iktidar olarak yeniden yolumuza devam edeceğiz” dedi.
Çetinkaya, ilçe ve köylerdeki ziyaretlerinde çok olumlu izlenimlerle ayrıldığını belirterek, “AK Parti’nin 13 yıl boyunca Kırşehir’e getirdiği hizmetleri ortada. Bu hizmetlerin devamı için, Kırşehir’in iktidar partisi yanında yer alacağına inanıyoruz. Yaptığımız seçim çalışmalarında bunu görebiliyoruz. 7 Haziran seçimleri sonrasında yaşanan belirsizlik, hem Türkiye ekonomisine zarar vermiş, hem de Kırşehir’e gerekli hizmetlerin gelmesini ağırlaştırmıştır. Kırşehir’in 1 Kasım seçimlerinde tercihi AK Parti’den yana kullanacağına ve iki vekilliği de AK Parti’ye vereceğine inanıyoruz” dedi. 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN