AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARINDAN “BİZ HALKIMIZLA BERABER 2023’E YÜRÜYECEĞİZ “

28 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
284 defa okundu.

resim 7Ak Parti Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan; Biz 13 yıldır gövdesi taşın altında bir partiyiz. Biz halkımızla beraber 2023’e yürüyeceğiz. 1 Kasım seçimleri hayati bir dönüm noktasıdır.

Ak Parti Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan  “Sıkılmadık el,  girilmedik ev ve işyeri parolası ile hareket ediyoruz.” Çetinkaya ve Arslan’a esnaflar ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösteriliyor.

Ak Parti Milletvekili Adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan halkımızın gösterdiği bu teveccühe layık olmak için hiç durmadan çalışacaklarını ve mahcup olmayacaklarını, kendilerine güvenen Kırşehir ve 6 ilçesinde yaşayan hemşerilerimizi de mahcup etmeyeceğiz.

13 yıldır vatandaşımızın bize gösterdiği teveccühü bu seçim beyannamesine de göstermiş olmasıdır

Ak Parti Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan; “Seçim beyannamemiz, hükümet programımızın da temeli. Şu anda partiler içerisinde bir hükümet programı hazırlayabilecek içerikte seçim beyannamesi olan tek parti, AK Partidir. Bizi en çok sevindiren husus, 13 yıldır vatandaşımızın bize gösterdiği teveccühü bu seçim beyannamesine de göstermiş olmasıdır. Halkımız “AK Parti söylerse yapar “ düşüncesini taşıyor. Halkımızda AK Parti’ye karşı bir inanç var, söylediklerini yapacağına dair bir inanç var. Vatandaş şuna da inanıyor; ‘AK Parti eğer bir şeyi söylerse her şeyi gözetir. Bir popülizm içerisine girmez. Vatandaşın ihtiyacını en öne koyar ama her şeyin istikrar içerisinde, huzur içerisinde, sadece bugünü kurtarma adına değil, Türkiye’nin gelecek yarınlarını kuran bir anlayışı temsil eder. 1 Kasım seçimlerinde de hem seçim beyannamemiz üzerinden vatandaşlarımıza söylediklerimiz var hem parti olarak masanın üzerinde duran, önümüzde duran sorunlara karşı çok açık, net, somut, fikirlerimiz, projelerimiz var. Biz 13 yıldır gövdesi taşın altında bir partiyiz. Biz halkımızla beraber 2023’e yürüyeceğiz. 1 Kasım seçimleri hayati bir dönüm noktasıdır.  Biz 1 Kasımı Milletimizin, çocuklarımızın kısacası herkesin bir bakıma geleceğinin oylanacağı bir seçim olarak görüyoruz. Türkiye’nin eskiye dönmesini istemiyoruz. Yeniden koalisyonlar, bakanlık pazarlıkları kaoslar, krizler olsun istemiyoruz. Milletimizin bizleri destekleyeceğine ve tek başına iş başına getireceğine inanıyoruz.”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN