Ak Parti Milletvekili Adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan

22 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
453 defa okundu.
Ak Parti Milletvekili Adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan

resim 1Ak Parti Milletvekili Adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan 1 Kasım’da yapılacak olan seçim için vatandaşlardan destek istediler.Milletvekili Adayları Seçim çalışmalarımız çok yoğun bir şekilde gidiyor. Seçimlere şurada kısa bir süre kaldı. Biz her şeyimizle birlikte ‘durmak yok yola devam’ diyoruz. Bütün esnafımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Çok olumlu tepkiler alıyoruz.Her zaman bizlerle beraberler ve 1 Kasım seçimlerinde bizlere bu bütünlüklerini göstereceklerini söylüyorlar. Kendilerine teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Ak Parti Milletvekili Adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan Ülkemizde demokrasinin yerleşmesi için hep birlikte çaba sarf ettik. Bütün şer odaklarına karşı, bize muhalefet edenlere karşı gücümüzü halktan alarak mücadele ettik. Siz istediniz, sağlıkta reform yaptık. Siz istediniz eğitimde reform yaptık. Siz istediniz ulaşımda reform yaptık. Biz ancak milletimizden emir alırız. Hesabımızı da bir olan Hak’ka, bir de halka veririz”

AK Parti olarak kimsenin dinine, mezhebine, meşrebine, milletine bakmaksızın eşit davrandıklarını, farklılaştırmadıklarını, ötekileştirmedik. Biz halkın menfaatlerini her zaman kutsal bildik. Vatandaşlarımızın yaşam kalitesini ve refahını artırmak boynumuzun borcudur. AK Parti’den çok önemli beklentilerinin olduğunu ve AK Parti’ye sonuna kadar destek vereceklerini büyük bir memnuniyetle müşahede ettik. Değerli Kırşehir ‘livatandaşlarımızın bu ilgisine layık hizmetler üretmek boynumuzun borcudur. İnşallah onların bu ilgisine uygun ve onları memnun edebilecek hizmetler yapacağız.

AK Parti iktidarının en büyük niteliğinin sürekli sahada, vatandaşlarla iç içe olması olduğuna vurgu yapan AK Parti Milletvekili Adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan, “Biz seçimden seçime halkın karşısına çıkan, ziyaret eden partilerden değiliz.AK Parti kadrolarının çalışma prensibinde halktan kopuk siyaset olmadı ve olmayacaktır.Çünkü biz halkımızla iç içe omuz omuza mücadele ediyoruz” dediler.

Yapılan ziyaretlerde vatandaşların ve esnafların yoğun ilgisinin, duyulan güvenin doğru siyaset ve hizmet yolunun rotasını çizdiğini ifade eden AK Parti Milletvekili Adayları; Bu durum üzerimize düşen sorumluğu daha da artırıyor

AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları; “Halkını yarı yolda bırakan partilerden hiç bir zaman olmadık ve olmayacağız.Milletimiz bize güvendi ve inandı.Biz hiç bir zaman halkımızı yarı yolda bırakmadık, bırakmayız.Partimizde görev alan her bir kişi ne kadar büyük bir vebal ve sorumluluğun altına girdiğinin farkındadır.Seçimler geldi diye sahaya çıkan bir parti değiliz.Sürekli halkının yanında olmuş, yalnız bırakmamış bir partiyiz.
AK Parti Milletvekili Adayları Çetinkaya ve Arslan’a vatandaşlar, bugüne kadar yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN