Ak Parti Kırşehir

22 Aralık 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
15311 defa okundu.
Ak Parti Kırşehir

İl Başkanlığı’nda

Seher Ünsal Rüzgarı

Ak Parti Kırşehir İl Başkanlığı’nda Seher Ünsal Rüzgarı

AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı için heyecanlı bekleyiş sona erdi. AK Parti İl Başkanlığı için İstanbul’da Cumhurbaşkanı ile görüşen 4 isimden Seher Ünsal İl Başkanı seçildi.

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN İLE GÖRÜŞEN SEHER ÜNSAL, AK PARTİ KIRŞEHİR İL BAŞKANI OLARAK ATANDI

         AK Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan’ın gelecek kongrede aday olmayacağını açıklamasının ardından yeni il başkanını seçmek için başlatılan çalışmalara İstanbul’da son nokta konuldu.Huber Köşkünde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelen ; Ahmet Emint Güneş, Cuma Türkyılmaz, Halil Atak ve Seher Ünsal ile yapılan mülakat sonucu Seher Ünsal AK Parti’nin Kırşehir yeni İl Başkanı olarak ataması gerçekleştirildi.

         Kırşehir Kadem İl Temsilciliği yaptığı bilinen Seher Ünsal 2014-2019 yılları arasında AKP Belediye meclis üyeliği yaptı.

         Kırşehir tarihinde de böylece bir ilk gerçekleşmiş oldu. Kırşehir KADEM İl Temsilcisi olarak görev yapan ve Kırşehir’in sorunlarını ve ihtiyaçlarını yakından bilen Seher Ünsal, AK Parti Kırşehir İl Başkanı olarak ilk kadın başkan olma özelliğini de Kırşehir’e yaşattı.

Seher ÜNSAL KİMDİR?


1976 yılında Hacıbektaş’ta doğmuştur. Viyana’da Akademik Kültürlerarası İletişim Danışmanlığı ve Avrupa Ekonomi Ehliyeti Eğitimi almıştır. Lisans tezini “Avusturya‘da Yaşayan Göçmen Gençler” üzerine yapmıştır. Viyana Belediyesi’nde Göçmenlere Yönelik Entegrasyon Projelerinde koordinatörlük, psiko-sosyal danışmanlık ve tercümanlık görevlerinde bulunmuştur. 
2010 yılında, çalışmalarına ülkesinde devam etmek amacıyla memleketi olan Kırşehir’e gelmiştir. 2014-2019 yıllarında Kırşehir Ak Parti Belediye Meclis üyeliği yapmış ve TOBB Kırşehir Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığı’nı yürütmüştür. 2018 yılında Kadın ve Demokrasi Derneği Kırşehir İl  Temsilciği’ne atanmıştır. 
2019 yılında “S.S Yeşil Beyaz Kadın Girişimi Üretim İşletme ve Kalkınma Kooperatifi” adıyla Kırşehir’in ilk kadın kooperatifini kurmuştur. Yurt içi ve yurt dışında kadın, çocuk ve mültecilerle ilgili birçok başarılı projeye imza atmıştır. 2020 yılında Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Fatma Bacı Kadın Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi’  danışma kurulu üyesi olarak seçilmiştir.
Almanca-Türkçe yeminli tercüman olarak çalışan Seher Ünsal ileri derecede Almanca ve iyi derece İngilizce bilmektedir. Evli ve 3 çocuk annesidir.

(HABER: DİDEM CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On