AK Parti Kırşehir Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya’dan Teşekkür

3 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
279 defa okundu.
AK Parti Kırşehir Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya’dan Teşekkür

 GetAttachment (1)

“4 yıl Boyunca Kırşehir Halkına Hizmetkârlık Yapacağız”

 

AK Parti Kırşehir Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya 1 Kasım tarihinde yapılan 26’ncı dönem milletvekilliği genel seçimlerinde Kırşehir halkı vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ettiler.

AK Parti Kırşehir Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya “Pazar günü demokrasinin vazgeçilmezi olan seçimleri gerçekleştirdik. Ortaya çıkan sonuçların tüm milletimize hayırlı olmasını diliyoruz. Yapılan seçimde AK Parti’ye 12. seçim zaferini yaşatan milletimize teşekkür ediyoruz. Kırşehir’de de bu seçimlerden alnımızın akıyla çıktık. Halkımızın bizlere gösterdiği teveccühün ve omuzlarımıza yüklediği yükün farkındayız. Bizlere oy veren hemşerilerimiz kadar oy vermeyen hemşerilerimizin de gönlünü kazanmak için çalışacağımız bir dönem olacak önümüzdeki dönem. İnşallah önümüzdeki süreç Türkiye için hayırlar getirecek bir dönem olur.

AK Parti Kırşehir Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya : “4 yıl boyunca Kırşehir halkına hizmetkârlık yapacağız. Kırşehir’imize ve İlçelerimize birçok hizmetin gelmesi için mücadele edeceğiz. 1 Kasım seçimlerinde halkımızın sevgisine layık olmak için elimizden gelini yapacağımızdan kimsenin  kuşkusu olmasın. Bizi destekleyen ve desteklemeyen tüm halkımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu bir demokratik yarıştı. Halkımız iradesini ortaya koymuştur. Bize düşen de halka saygı duymaktır. Bugüne kadar bize destek sunan herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor. Bundan sonra da değerli hemşehrilerimizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz.Kırşehir’imizn kalkınması ve gelişmesi için ve projelerimizin gerçekleşmesi için elimizden geleni yapacağız. Kırşehir’e hizmet etmek için hiç durmadan çalışacağız.

Milletvekilleri Arslan ve Çetinkaya Seçim çalışmaları boyunca ayrıca ; Seçim Koordinasyon Merkezinde görevli arkadaşlara , bizleri yalnız bırakmayan tüm teşkilat mensuplarımıza, bizlere gönül veren dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.” Dediler.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN