AK PARTİ KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ ÇETİNKAYA:

3 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
481 defa okundu.
AK PARTİ KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ ÇETİNKAYA:

kirsehir-1-salih-cetinkayaAK Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya, “Soykırım meselesi Almanya Meclisi’nin meselesi değildir diye düşünüyoruz. Bu meseleyi farklı şekilde ele almak gerekir. Geçmişte de hükümetimizin teklifleri olmuştur” dedi.
TBMM Katip üye İshak Gazel ve AK Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya, TBMM’de basın toplantısı düzenledi.
Çetinkaya, gezi olaylarına değinerek, “Türkiye demokrasisi büyüyecek, demokrasiyle gelişecek ve bu demokrasi ülkemiz için çok önemli. Bunu tehdit eden her türlü kalkışma, ayaklanma, halk olayları, adı ne olursa olsun buna topyekün karşı durmak gerekir diye düşünüyoruz. Bu anlamda gezi olayları gibi olayların ülkemizde olmaması adına milletimizin bilinçli olması çok önemlidir diye düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

“GEZİ OLAYLARI, MİLLETE KARŞI BİR KALKIŞMADIR”
Çetinkaya, gezi olaylarının millete karşı bir darbe olduğunu aktararak, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan o zamanın Başbakanı darbe teşebbüsünün direkt hedefi olarak iktidardan al aşağı edilmeye çalışıldı. Gezi’den sonra gerçekleşen olaylarda Gezi kalkışmasının nasıl bir mahiyetinin olduğunu çok açık bir şekilde ortaya koydu” diye konuştu.

“ALMAN PARLAMENTOSU’NU KINIYORUM”
Alman Parlamentosu’nun verdiğini kararı kınadıklarını belirten Çetinkaya, “Geçmişe dayalı Almanya ile çok iyi ilişkilerimiz var. İnşallah bu mesele bir an önce atlatılır. Soykırım meselesi Almanya Meclisi’nin meselesi değildir diye düşünüyoruz. Bu meseleyi farklı şekilde ele almak gerekir. Geçmişte de hükümetimizin teklifleri olmuştur. İnşallah Almanya ile yaşanan bu meselede geçmişe dayalı dostluğumuzu da düşünürsek, atlatılır diye temenni ediyoruz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On