Ak Parti Kırşehir  Milletvekili adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan’ın Çalışmaları Devam Ediyor

19 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
448 defa okundu.
Ak Parti Kırşehir  Milletvekili adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan’ın Çalışmaları Devam Ediyor

resim 2Ak Parti Kırşehir  Milletvekili adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan  seçim gezilerini sürdürüyor. Esnaf ve Vatandaşları ziyaret eden Milletvekili adaylarına ilgi gösteren esnaf ve vatandaşlar, AK Parti’ye destek verdi.

Ak Parti Milletvekili  Adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan Esnaf ve Vatandaşlarla fikir alışverişinde bulundu.Seçim çalışmaları kapsamında temaslarına devam eden AK Parti Milletvekili Adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan  “Seçimlerden zaferle çıkmadaki en önemli etkenlerden biri de Esnaf ve vatandaşlarımızla yapılan istişaredir.

AK Parti Kırşehir Milletvekili adayları  Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan 1 Kasım’da yapılacak olan genel seçim çalışmalarını esnaf ve vatandaş  ziyaretlerinde bulundu. Milletvekili adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan,seçim çalışmaları çerçevesinde esnafları ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet etti. Esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisini gören Çetinkaya ve Arslan  1 Kasım’da yapılacak olan genel seçimde dua ve destek istedi. Milletvekili Adayları Çetinkaya ve Arslan , 1 Kasım’da önemli bir seçimin yapılacağını , ülkenin huzurunun ve istikrarın her şeyden önde olduğunu kaydettiler. AK Parti’nin 13 yılda Türkiye’de büyük hizmetlere imza attığını dile getiren Çetinkaya ve Arslan , 13 yıl boyunca Türkiye’nin AK Parti iktidarlarıyla birlikte büyük kazanımlar elde ettiğini söylediler.
Ülkenin hızla kaosa sürüklendiğini ifade eden vatandaşlarda Türkiye’nin huzuru, refahı ve istikrarı için mutlaka AK Parti’nin tek başına iktidar olması gerektiğine inandıklarını dile getirdi.

AK Parti Kırşehir Milletvekili adayları Çetinkaya ve Arslan ise yaptıkları açıklamada Türkiye’nin geleceği için milletin bir kez daha sandık başına gideceğini ifade eden Milletvekili Adayları Çetinkaya ve Arslan  “Son 13 yılda Türkiye’nin daha demokratik, daha özgür, huzurlu ve güvenli bir ülke olması için attığımız adımlar, ülkemizin çehresini değiştirdi. Şu anda ise Türkiye’nin geleceği söz konusu. Gelecek nesiller, Türkiye’nin bütünlüğü, kalkınması ve gelişmesi, bağımsızlığı, özgürlüğü için 13 yıl boyunca mücadele ettik, etmeye devam ediyoruz. Biz bunun için buradayız ve heyecanımızı buradan alıyoruz. Tüm vatandaşlarımızın yüzünü güldürecek hizmetlere imza atmak için elimizi değil gövdemizi taşın altına koyarak, gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN