AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal mazbatasını aldı

19 Ocak 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
937 defa okundu.
AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal mazbatasını aldı
Başkan Seher Ünsal; “Bugünün
Tarihini Ajandalarınıza Not Edin”
AK Parti Kırşehir İl Başkanlığına seçilen Seher Ünsal, mazbatasını alarak görevine başladı.
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın canlı bağlantıyla katıldığı AK Parti Kırşehir 7. Olağan İl Kongresi’nde tek aday olarak başkanlığa seçilen Ünsal, Kırşehir Adliyesi’ndeki törende seçim kurulu yetkililerinden mazbatasını teslim aldı.
Ünsal, adliye önünde gazetecilere yaptığı açıklamada, delegelerin oy birliğiyle Kırşehir AK Parti İl Başkanlığına seçilmekten dolayı mutlu olduğunu söyledi.
İNSANI YAŞAT Kİ, DEVLET YAŞASIN
Yürekleri ve gönülleri fethetmek için yola çıktıklarını vurgulayan Ünsal, konuşmasında şunları kaydetti; “Partimize gönül vermiş dava arkadaşlarım, basınımızın güzide temsilcileri, bizi burada yalnız bırakmayan kıymetli hemşehrilerim hepinizi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum.
Sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yüksek tensipleri ve teşkilatımızın değerli delegelerinin oy birliğiyle Kırşehir Ak Parti İl Başkanlığına seçilmem münasebetiyle mazbata töreni için buradayız. Ahi Evran ve Aşık Paşa’nın memleketi olan şirin Kırşehir’imizde bundan sonraki süreçte, düsturumuz olan: “İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın.” İlkesine uygun olarak birlik ve beraberlik içinde, teşkilat ve Kırşehir’imiz adına hep birlikte çalışmalarımızı daha gayretli olarak sürdüreceğiz. Bu anlayışla, insan odaklı ve erdemli bir yönetim sergileyeceğiz ve liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın belirlediği 2023 ve 2071 hedeflerine sağlam adımlarla birlikte ilerleyeceğiz. Şahsıma tevdi edilen bu görevi layıkıyla yerine getirmek amacıyla, tıpkı Ahi Evran Veli gibi yüksek ahlak, disiplin, dürüstlük ve dayanışma içinde, sağduyulu olarak hareket ederek, şehrimize en iyi şekilde hizmet edeceğiz. Tıpkı asırlar önce devletimiz ve milletimizin güçlenmesine mayasını katan Ahilik teşkilatının Kırşehir topraklarında doğması ve tüm Anadolu’ya yayılması gibi köklü geçmişimizden aldığımız güçle ve Genel Başkanımızdan aldığımız feyizle inandığımız yolda emin adımlarla birlikte yürüyeceğiz. Basınımızın kıymetli mensupları 18/01/2021 tarihini ajandalarınıza not etmenizi istiyorum. Bu tarih; Kırşehir’imiz için atan yüreklerin, gönülleri fethetmek için hareket ettiği tarihtir. Bu tarih partimizin kurulduğu ilk günkü ruhla, aşkla, heyecanla yeniden ivmelendiği tarihtir. Bu tarih memleketimizin en ücra köşesindeki gönüllere ulaşmak için yola çıktığımız tarihtir. Bu tarih 1071’dir, 1453’tür. Kıymetli gönüldaşlarım 2023 yılında yapılacak olan genel seçimlerde ve akabinde yapılacak yerel seçimlerde memleketimize hizmet için yetkilendirilmek istiyoruz. Hepinize çok teşekkür ederim.
BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE, TEŞKİLAT VE KIRŞEHİR’İMİZ ADINA HEP BİRLİKTE ÇALIŞMALARIMIZI DAHA GAYRETLİ SÜRDÜRECEĞİZ.
Bu anlayışla, insan odaklı ve erdemli bir yönetim sergileyeceğiz ve liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın belirlediği 2023 ve 2071 hedeflerine sağlam adımlarla birlikte ilerleyeceğiz. Şahsıma tevdi edilen bu görevi layıkıyla yerine getirmek amacıyla tıpkı Ahi Evran Veli gibi yüksek ahlak, disiplin, dürüstlük ve dayanışma içinde sağduyulu hareket ederek, şehrimize en iyi şekilde hizmet edeceğiz.”
AK Parti Kırşehir İl Başkanlığına seçilen Seher Ünsal, mazbatasını alarak görevine başladı. Ünsal ve yönetim kurulu üyeleri, belediye başkanları, ilçe başkanları ve partililer, davul zurna eşliğinde Kırşehir Adliyesi’ne kadar yürüdü.
(HABER: DİDEM CEYLAN)
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On