Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli”Kırşehirli Gençler, Mustafa Kemal Atatürk’e ve Arkadaşlarına Desteklerini Vermişlerdir” “Atatürk’ün Kırşehir’e Gelişini Kutluyoruz”

23 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
349 defa okundu.
Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli”Kırşehirli Gençler, Mustafa Kemal Atatürk’e ve Arkadaşlarına Desteklerini Vermişlerdir” “Atatürk’ün Kırşehir’e Gelişini Kutluyoruz”

thumbnail_mustafa-kendirli-4524 Aralık 1919’da Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Kırşehir’e gelişinin 97. ile ilgili mesaj yayınlayan Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli şunları kaydetti: “Kırşehir, Türk Milleti’nin geçmişten günümüze, gerek kültürel gerekse coğrafi olarak son derece önemli merkezlerinden biridir. Kurtuluş Savaşı yıllarında da bu önemi göz ardı edilmemiştir. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsuna çıkışıyla başlayıp 29 Ekim 1923’te Cumhuriyet’in ilanına kadar süren Milli Mücadele’nin, önemli duraklarından biridir Kırşehir. Kırşehir, Osmanlı devleti döneminde tehlikelerden uzak kalmış ve herhangi bir devletin işgaline uğramamıştır. Ancak, Kırşehir ve yöresi, ülkenin genelde karşılaştığı olumsuzluklara ve tehlikelere karşı asla duyarsız kalmamış, yoksulluk içinde sürdürülen mücadeleye, maddi-manevi yönden yardım ve desteğini sürdürmüştür. Bu amaçla bölgede kurulan örgütler, aslında ülke genelinde oluşan “milli teşkilatın” parçalarındandır. Kırşehir’de de yerel adlarla kurulan Müdafaa-i Hukuk Cemiyetlerinin ülke bütünlüğü açısından önemli çalışmalar yaptıkları bilinmektedir. Mustafa Kemal Paşa ve Temsil Heyeti üyelerine 21–26 Aralık 1919 tarihleri arasında, Kırşehir’de geçirdikleri beş gün boyunca gösterilen ilgi ve destek, Kırşehirlilerin Milli Mücadele konusundaki olumlu yaklaşımını ve duyarlılığını açıkça ortaya koymuştur. Kırşehir, tarihi boyunca çok önemli görevler üstlenmiştir. Milli mücadele döneminde de Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarını, Kırşehir’e gelişini kutluyor 97. yıl dönümünde bir kez daha rahmet, minnet, sevgi ve saygı ile anıyoruz.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On