Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli oldu

2 Ocak 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1759 defa okundu.
Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli oldu

AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli olarak açıklandı.

Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli olduAK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli  olarak açıklandı.

AK Parti İl Genel Başkanlık binasında toplantı gerçekleştirildi. Gerçekleşen toplantıda konuşmasını yapan Salih Çetinkaya Ak Parti’nin kuruluşundan bu yana çok önemli işler gerçekleştirdiklerini ve gerçekleştirmeye devam edeceklerini belirtti.

AK parti teşkilatı kişisel çıkarlar peşinden hiç koşmamış sadece milletin selameti için uğraşan kadroların bir bütünüdür.

AK Parti İl Başkanı Salih Çetinkaya “Yoğun bir sürece hep beraber başladık.Mucur’dan başlayan kongrelerimiz 7 ilçede de şölen havasında,düğün havasında birlik ve beraberlik içinde geçti.İlçelerin en büyük salonlarında gerçekleştirdik kongrelerimizi. Kırşehir teşkilat tarihinin en büyük kongrelerini hep beraber gerçekleştirdik. kongrelerde dostlara güven rakiplere de ciddi bir korku verdik. bizimle birlikte kongre yapan diğer partilere bakarsanız AK Parti’nin farkı ortada.Kaman dışında diğer tüm ilçelerimizde tek liste ile devam ettik. Tek listedeki amaç şu önce istişare ve istişare sonucunda verilen karara uymadır bu. Asla dayatma benim dediğim olsun demek değildir. Çıkan karara da eğer teşkilatçıysak eğer Recep Tayyip Erdoğan’ın öğrencileri isek bu verilen karara hepimizin uyması gerekir ve uyduk. ve ciddi bir değişim ve dönüşümü hep birlikte yaptık. Bundan sonra da hep birlikte yapmaya devam edeceğiz. 11 Ocak’ta gerçekleştirilecek olan kongre sonrasında İl Başkanlığını Sayın Mustafa Kendirli’ye devredeceğiz Allah’ın izniyle.” diyerek sözlerini bitirdi.

Salih Çetinkaya’nın konuşmasının ardından AK Parti İl Başkan Adayı Sayın Mustafa Kendirli konuşmasına başladı. konuşmasında ilk olarak kendini tanıtan Kendirli vatandaşların kandilini kutladı. Ticaret ile uğraştığını ifade ederken 17 arkadaş ile çıktığımız bu seçim maratonunda bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan Sayın İl Başkanım Salih Çetinkaya’ya ve Belediye Başkanımız Yaşar Bahçeci’ye çok teşekkür ettiğini, çalışmalar bu zamana kadar nasıl sürat ile devam ettiyse bundan sonrada devam edeceğini ve elinden geleni yapacağına söz verdi.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin de konuşmasının ardından  Mustafa Kendirli’ye 11 Ocak’tan sonra başlayacağı görevinde başarılar dileyerek toplu fotoğraf çekiminin ardından basın toplantısı son buldu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN