AK PARTİ KIRŞEHİR GENÇLİĞİ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINI ZİYARET ETTİ.

1 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
420 defa okundu.
AK PARTİ KIRŞEHİR GENÇLİĞİ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINI ZİYARET ETTİ.

11133808_1585921368328979_1454251228932667528_nAk Parti Kırşehir İl Gençlik Kolları sivil toplum ve halkla ilişkiler birimi olarak tanışma ve istişare amaçlı gerçekleştirdikleri ziyaretleri devam ediyor.

Ak Parti  Kırşehir il gençlik kolları sivil toplum ve halkla ilişkiler birimi olarak tanışma ve istişare amaçlı gerçekleştirdikleri ziyaretleri devam ediyor.

Ak Gençlik bu kapsamda Kırşehir de Genç  Memur-Sen Başkanını  ziyaret etti. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan Ziyarette; Ak Gençlik  Türkiye’de sivil toplum kuruluşlarının her  geçen  gün  yerinin  ve  öneminin arttığını belirterek toplumda  söz  sahibi olan tüm sivil toplum kuruluşlarının fikirlerinin partimiz adına büyük önem teşkil ettiğini dile getirdik. Bir çok programda fikir ve güç birliği yapmayı ve ülke, gençlik ve hatta bu coğrafya adına başarılı projelere imza atmayı dileyerek sivil toplum kuruluşlarına verdiğimiz değeri vurguladı.

Birim başkanlığımız sivil toplum kuruluşunun gerçekleştirmek istediği projelerine dair fikirlerini dinleyerek Genç Memur- Sen başkanı   gıyabında tüm üyelerine başarı dileği ve temennileri ileterek ziyaretini sonlandırdı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN