AK Parti Kadın Kolların’dan Örnek Davranış

2 Kasım 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
723 defa okundu.
AK Parti Kadın Kolların’dan Örnek Davranış

AK Parti Kadın Kolların’dan Örnek Davranış

Kızılay Haftası kapsamında AK Parti Kırşehir Kadın Kolları Teşkilatı Kan bağışında bulundu.

Bir Can’a bir umut olmak için “Kan Acil Değil, Sürekli İhtiyaçtır” sloganıyla gerçekleştirilen Kan Bağışı Programına AK Parti Kırşehir İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Düğer ve yönetim kurulu üyeleri kayıtsız kalmayarak Kırşehir Kızılay Kan Bağışı Şubesinde form doldurarak Kan bağışında bulundular.

BİR CANA CAN OLMAKTAN DAHA GÜZEL NE OLABİLİR Kİ!

Herkesin her an kana ihtiyacı olabileceğinin altını çizen AK Parti Kırşehir Kadın Kolları Başkanı Meryem Düğer gazetemize yaptığı açıklamada şunları kaydetti;” “Kan Ver Hayat Kurtar” sloganıyla ekip olarak bu yola baş koyduk. Öncelikle savaş ve doğal afetler sonrasında, dünyanın en uzak yerlerindeki ihtiyaç sahiplerine bile karşılık beklemeksizin bütün insani ihtiyaçlarını karşılayarak şefkat elini uzatan Türk Kızılay’ının Kızılay Haftası Kutlu olsun.

Kızılay Haftası kapsamında ilimizde AK Parti Kırşehir Teşkilatı olarak Kan ver Hayat Kurtar adıyla burada kan bağışın da bulunduk.

KAN BAĞIŞLAMAK TOPLUMSAL BİR OLAYDIR

Bağışladığımız bir damla kan bir can demek olduğunu biliyoruz. AK Parti Kırşehir Kadın Kolları olarak bu sorumluluk içinde hareket etmek istedik. Kan bağışı konusunda herkesi duyarlı olmaya çağırıyorum. Birimizin canı yandığında hepimizin yanar, yardımsever olmak Kanımızda var. Bizler toplum olarak birbirinin derdiyle dertlenebilen, bağları kuvvetli bir yapıya sahibiz.

BİR CANA BİR UMUT OLABİLİRSEK NE MUTLU BİZLERE

Bu vesileyle Türk Kızılayı’nda gece gündüz demeden çalışan, bu işe gönül veren arkadaşlarımıza emekleri için AK Parti Kırşehir Kadın Kolları Teşkilatı olarak şükranlarımızı sunuyor ve Kızılay Haftasını kutluyorum.” (Haber: Didem CEYLAN)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com