AK PARTİ KADIN KOLLARINDAN KILIÇDAROĞLU’NA SUÇ DUYURUSU

10 Şubat 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
424 defa okundu.
AK PARTİ KADIN KOLLARINDAN KILIÇDAROĞLU’NA SUÇ DUYURUSU

AK PART? KADIN KOLLARINDAN KILIÇDARO?LU HAKKINDA SUÇ DUYURUSU               AK Parti Kadın Kolları Kırşehir Teşkilatı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu İçin Suç Duyurusunda Bulundu.

Kırşehir Adalet Sarayına giderek suç duyurusunda bulunan Kadın Kolları Başkanı Meryem Düğer, CHP Genel Başkanının 35. Olağan Genel Kurulda ve gurup toplantısında talihsiz açıklamalarda bulunduğunu söyledi.
Suç duyurusunun ardından açıklamada bulunan Kadın kolları Başkanı Düğer, “Yüzde 52’lik oy oranı ile Türkiye Cumhuriyetinin ilk seçilmiş Cumhurbaşkanına yapılan hakaret ile sadece ona oy verenler değil toplumun tamamı rencide edilmiştir.” dedi.
Başkan Düğer açıklamasında, “CHP Genel Başkanının hakaret ederken kullandığı şeref ve namus kavramı halkımız için çok büyük ve hassas değer taşır. CHP Genel Başkanı bir gün Cumhurbaşkanına bir gün Genel Başkanımıza saldırıda bulunabilmekte, kendisine tavsiyemiz devlet adamlığına yakışan bir duruş ile siyaset yapmasıdır.” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On