AK PARTİ KADIN KOLLARI KÖY OKULLARI İÇİN KİTAP KAMPANYASI BAŞLATTI

26 Şubat 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
340 defa okundu.
AK PARTİ KADIN KOLLARI KÖY OKULLARI İÇİN KİTAP KAMPANYASI BAŞLATTI

AK PART? KADIN KOLLARI KÖY OKULLARI ?Ç?N K?TAP KAMPANYASI BA?LATTI AK Parti Kadın Kolları Köy Okullarına Kütüphane Kurulması İçin Kampanya Başlattı.

Başlatılan kampanya için konuşan Kadın Kolları Başkanı Düğer, Kırşehir eğitimle adından söz ettiren ve çıtası yüksek bir il, böyle bir ilde yapılacak en güzel şeyin insana yapılan yatırım olacağını düşünmekteyim. Başlattığımız kampanyaya ise Kırşehir’den ve çevre illerden çok büyük destek geleceğini düşünüyorum. “ dedi.
Kırşehir Merkezde başlatılan ‘çocuklarımız geleceğimizdir geleceğimiz okumalı’ kampanyası kapsamında hazırlıklarını tamamladıklarını ifade eden Kadın Kolları Başkanı Düğer, “Geleceğimizin ışıkları olarak gördüğümüz gençlerimizin çocuklarımızın başarılı bireyler olarak yetişmeleri için kütüphane kampanyasını önemsiyoruz. Çocuklarımızın oyun vakitleri sonrasında boş vakitleri için aktivite olacak etkinliklerin yanı sıra çocuklarımızı okumaya teşvik etmek önemli diye düşünmekteyiz. Kütüphanesi olmayan köylerimizi arkadaşlarımız tespit ediyor, bizler de yapılan tespitler sonrasında başlattığımız kampanya ile okullarımıza kütüphane kuracağız. Gelişmiş toplumların okuma oranları yüksektir. Kırşehir’de eğitimde markalaşmış bir kent hal böyle olunca bizlerinde okumaya teşvik etmek adına yapacağımız çalışmalar çok önemli” diye konuştu.
Kadın Kolları Başkanı Düğer, başlattıkları kampanya için STK Temsilcilerinin tamamının destek vermelerinin çok önemli olduğunu söylerken çalışmaların hızlı şekilde yapılacağını ve gelişen Türkiye’de eğitimli gençlerin yer almasının büyük bir öneme sahip olduğunu belirtti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN