AK PARTİ KADIN KOLLARI GENEL MERKEZİ, KIRŞEHİR TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ

21 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
327 defa okundu.
AK PARTİ KADIN KOLLARI GENEL MERKEZİ, KIRŞEHİR TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ

MKYK, ÜYELERİ KADIN KOLLARI TEŞKİLATLARINI ZİYARET ETTİ (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

AK Parti Kadın Kolları MKYK (Merkez Yürütme Kurulu) üyesi Özben Yelda Erol, Kırşehir teşkilatını ziyaret etti.
Kadın Kolları kongresinden sonra altın dönemi yaşadıklarını ifade eden Özben Yelda Erol, teşkilat başkanlığı olarak aktif bir yapılanma içerisinde girdiklerini söyledi.
İl Başkanı Mustafa Kendirliyi ziyaret eden Özben Yelda Erol, “Kırşehir 3. Bölgede yer alıyor. Bizler ise 3. Bölge sorumlularıyız. Teşkilatlarımızla istişareleri önemsiyoruz. Teşkilatlarımızı genel manada ziyaret ederek onlarla ortak akıl oluşturuyoruz.”dedi
Teşkilatlarda oluşan aksaklıkları yerinde tespit etmek için çalışmalar yaptıklarını anlatan MKYK üyesi Özben Yelda Erol, “Oluşan yapılanmalarda var ise aksaklıklar acil revizyona gitmek istiyoruz. Eğitim çalışmalarımızda her türlü bilgilendirmeleri yapıyoruz. Kırşehir’i şanslı bir il olarak görüyorum. Milletvekilleri, belediye başkanı ve teşkilatın birlikte hareket etmesi bizleri mutlu etti. Kadınların olduğu her alana dokunmak için buradayız. Gördük ki, Kadın Kolları Başkanımız Meryem hanımda sosyal sorumluluk projeleri açısından her şeyi ekibi ile yapıyor.”diye konuştu.
Kadın Kollarının her alanda faaliyette olduğunu belirten İl Başkanı Mustafa Kendirli ise konuşmasında, “Yoğun bir periyotta yerel ve genel siyaset içerisinde çalışmalar yapmaktayız. Kırşehir için üretilen projeler ve sosyalleşme anlamında kadın teşkilatlarımızda yoğun bi periyotta çalışıyor. Yapılan faaliyetler, siyasi bir başlangıç gibi gözükse de halkın da desteğini alıyor. Amacımız, gelişen Türkiye’de değimi ve her türlü aktiviteyi etkin kılmaktır.”ifadelerini kullandı.
MKYK Üyeleri, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’yi de ziyaret etti. Ziyarette Kırşehir’in projeleri hakkında istişare de bulunuldu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On