Ak Parti İlçe Teşkilatı Cumhurbaşkanlığı Külliyesindeydi

15 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
241 defa okundu.

b6524df4-919b-4787-9d4a-eef6dfc01504 Ak Parti Akçakent İlçe Teşkilatına bağlı Kadın ve Gençlik Kolları bugün ‘Milli Tarım Projesi’ kapsamında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndelerdi

Ak Parti Akçakent İlçe Teşkilatına bağlı Kadın ve Gençlik Kolları Cumhurbaşkanlığı Külliye’sinde ‘Milli Tarım Projesi’ kapsamında sempozyuma katıldı.
Akçakent’i temsilen AKP Akçakent Kadın Kolları Başkanı Ümit Yalçınkaya ile Ak Gençlik Başkanı Hasan Atasoy ile Kadın Kollarından üyeler katıldı. Cumhurbaşkanı ve Bakanların katıldığı programa ülke genelinden ilgi oldukça fazlaydı.
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’i Ahilik kutlamalarına davet eden AKP Akçakent Gençlik Kolları Başkanı Hasan Atasoy, Bakandan programın yoğunluğuna göre katılma sözü aldı. Diğer yandan son dönemlerin modası olan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ile selfie çekinmeyi de ihmal etmeyen teşkilat, Külliye’de hatıra fotoğrafı çekilerek programlarını sonlandırdı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On