AK PARTİ İL BAŞKANI MUSTAFA KENDİRLİ:

19 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
339 defa okundu.
AK PARTİ İL BAŞKANI MUSTAFA KENDİRLİ:

 AK PART? ?L BA?KANI MUSTAFA KEND?RL?: ?TÜRKMENLERE YARDIM KAMPANYASINA HERKES DUYARLILIK GÖSTERD??Kendirli: “Bu Bir Bayrak Yarışıdır Bayrak Herkesin Kendi İsteği İle Devredilecektir”

AK Parti’de yaşanan kongre sürecini değerlendiren İl Başkanı Mustafa Kendirli, AK Parti’de yaşanan sürecin bir bayrak yarışı olduğunu ve herkesin kendi isteği ile görevi yenisine devredileceğini söyledi.
İl Başkanı Kendirli, “Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kurucu Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan aldığı bayrağı yine kendi isteği ile devredecektir.”dedi.
Kongre sürecini anlatan İl Başkanı Kendirli, “AK Parti’nin Genel Başkanlığı makamı önemli bir makamdır. Makamların kıymetini ve değerini AK Parti kadroları çok iyi bilir. Başbakanımız görev süresinde önemli görevler üstlenmiş ve Türkiye için de önemli çalışmalar yapmıştır. AK Parti’nin daha ileriye gitmesi ve ilkelerinin pekişmesi için kıymetli çalışmalara da imza atılmıştır.”diye konuştu.
AK Parti kongresinin her zaman demokrasi şöleni içerisinde geçeceğini ifade eden İl Başkanı Kendirli’ye düzenlediği toplantı da Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, İlçe Belediye Başkanları, İlçe Başkanları, Gençlik Kolları Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On