AK Parti Genel Merkezinden Kamuoyu Yoklaması

23 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
362 defa okundu.
AK Parti Genel Merkezinden Kamuoyu Yoklaması

24 Haziran seçimlerinin ardından Yerel seçimin de yaklaşmasıyla birlikte ilimiz başta olmak üzere Tüm yurtta AK Parti genel merkezi tarafından anket çalışması gerçekleştirildi.

AK Parti Genel Merkezinden Kamuoyu Yoklaması

8720’den gelen mesajda , “Sizce Kırşehir Belediye Başkanı başarılı mı? Bu mesajı saat 21.00’a kadar ücretsiz cevaplayarak ankete katılabilirsiniz. Siyasal araştırma ” şeklinde Kırşehirlilerin telefonuna SMS ile kamuoyu yoklaması yapıldı. Yerel seçime adım adım yaklaşırken ilimiz ve tüm yurtta Anket ile Kamuoyu yoklaması yapan AK Parti Genel Merkezi, yaptığı anket çalışması ile İlimizin ve diğer illerin nabzını tutuyor.

ADAYLAR ANKETLERE GÖRE BELİRLENECEK

Ak Parti Genel Merkezi  tarafından araştırma şirketlerine yaptırıldığı belirtilen bu anketin, Edinilen bilgiye göre yerel seçimlere halkın istediği adaylarla çıkmak isteyen Ak Parti adaylarını sık sık yapacağı anketlere göre belirleyecek. Araştırmanın tüm Türkiye genelinde yapıldığı bildirilirken, Teşkilatlardan ve sorumlulardan 24 Haziran sonrası rapor toplayan Ak Parti genel merkezi, Yerel seçimlerde Adaylardan dolayı başarısızlığa yol açacak sonuçlar görmek istemiyor. Mesaja yanıt veren birçok İlimiz vatandaşları ise “memnun değiliz” şeklinde cevaplayarak ileti gönderdi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On