AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Nebati Kırşehir Belediyesini ziyaret etti

3 Kasım 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
324 defa okundu.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Nebati Kırşehir Belediyesini ziyaret etti

DSC_8385Biri dizi toplantı ve ziyaret için İlimize gelen İstanbul Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Nebati  Belediye’yi ziyaret etti.

Ziyarete Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Kırşehir Milletvekilleri Abdulah Çalışkan, Muzaffer Aslan ve, Ak Parti İl Başkanı Salih Çetinkaya katıldı.

Belediye ziyaretinde Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Belediye yatırımlarını anlatan brifingini İstanbul Milletvekili, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Nebati’ye sundu.

Başkan Bahçeci; Brifinginde Biz 5 yıl boyunca çalışmalarımızı bölgesel yapıyoruz ve kendi işçiliğimizi kullanıyoruz.

Çalışma yaptığımız bölgelerde alt yapısını bitirdikten sonra üst yapı çalışmalarını yapıyoruz. Şehrimizdeki kavşakları fiziki ve görsel açıdan yeniledik.

Mezarlıklarımızı yeniledik. Şehir merkezindeki 37 okulun bahçelerini düzenledik.

Şehir merkezlerindeki bütün orta refüjleri ve kaldırımları yeniledik ağaç diktik.

Kültürel etkinliklerimiz  kapsamında panel, sempozyumlar, konferanslar, geziler düzenliyoruz. Gönüldağı ve şefkat eli proje kapsamında kimsesiz aileleri ve yetim çocukları ziyaret ediyoruz.

Zaman zaman onlarla beraber oluyoruz.

5 yıl boyunca 50’ye  yakın araç ,gereç aldık. Kırşehir Kent parkımız göz bebeğimiz insanlarımızın sosyal hayatını önemli derecede değiştirdi.

Cacabey meydanımızı yaptık. Meydanımızın tamamı doğal taştan yaptık.

Cacabey Astronomi müzesini yapıyoruz.

Şuanda çıtamızı yükselttik. Kırşehirlilerin beklentileri çok fazla seçimlerde 40 yeni projeyi beyan ettik. Kırşehir’i Türkiye’nin yaşanabilir en güzel şehri yapmak. Dedi.

Brifingin ardından bir konuşma yapan İstanbul Milletvekili , AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Nebati  konuşmasında ; Keyif verici bir sunum oldu.

Sizi tebrik ediyorum. Anadolu’da şu eksilik var buda yaptığınız hizmetleri dışarıya pazarlamama eksikliği var.

Anadolu’da böyle bir yatırımı yapmak , vizyonu ortaya koymak bir ayrıcalık. Meydan bir şehir kimliğinin oluşturmasında yatsınamıyacak bir önemi var.

Meydan toplanma yeridir. Meydan sosyalleşme yeridir.  Kırşehir’de vizyon sahibi bir belediye başkanı var. Şehirle birlikte şehrin kültürüne de büyük katkısı var.

Bizler de bu teşkilatın bir parçasıyız, Allah emeğimizi zayi etmesin. Gereksiz dedikodularla gündeminizi meşgul edip işinizden olmayın.

Biz temiz insanlar topluluğuyuz. Mutlaka yanlış da yapacağız. Bazen hatalarımız da olacaktır. Fakat en önemli unsurumuz çıkabilecek kötülükleri bertaraf etmek olmalıdır. İyi olanları anlatarak kardeşliğimizi de arttırmalıyız.

Psikolojimizi bozmadan işimizi kurduğumuz diyaloglar ölçüsünde yapmalıyız. Hiç kimse için değil geleceğimiz olan çocuklarımız için çalışmalıyız.

Yaptığımız işlerde inancımız çok yüksek olmalı bizim inancımız yüksek olduğu için bugün buralardayız. Her zaman için kendini feda etmiş olan insanlar vardır.

Bir yaşlının elini öpmek bir engelliye ulaşmak bizim teşkilatımız açısından önemli” ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin Ziyaretin anısına Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı  Nurettin Nebati’ye  Kırşehir’i tanıtan hediyeler takdim etti.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN