AK PARTİ Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik Kırşehir’de

6 Ağustos 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
454 defa okundu.
AK PARTİ Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik Kırşehir’de

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Medya Tanıtım Başkanı Hüseyin Çelik Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde şuan Kırşehir’de son incelemelerini yapıyor.

AK PARTİ Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik Kırşehir’deKırşehir’e sabah saatlerinde gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Medya Tanıtım Başkanı Hüseyin Çelik, Ağalar Konağı’nda kahvaltısını yaparak bir takım ziyaretlerini gerçekleştirmek üzere yola çıktı.

Kahvaltıya, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Medya Tanıtım Başkanı Hüseyin Çelik, Kırşehir Valisi Özdemir Çakacak, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir İl Başkanı Salih Çetinkaya, basın mensupları ve birçok kişi katıldı.

AK PARTİ Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik Ağalar Konağı’nda basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Basın mensuplarının soruları üzerine gündemden bahseden Hüseyin Çelik şunları kaydetti;

“Türkiye çapında Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın performansı oldukça yüksek. Yapılan anketlerde Başbakanımızın %50 ve üzerinde oy potansiyeli var. Ekmelettin Bey’inde yüzde 38 lerde ve Selahattin Demirtaş’ın da yüzde 6-8 arasında değişmektedir. İnşallah bu seçiminde üstesinden gelip sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı seçeceğiz. Halkın gönlüde bu yönde zaten. Şimdilik bu kadar konuşalım. Ve ayın 10’una kadar sadece seçim konusu üzerinde konuşalım. 10 Ağustos sonrasında siz basınımızın diğer sorularınada yanıtlarımızı verelim. “

 

Haber ve Fotoğraf: Fahrettin TOKER

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN