AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI HEYETİ ENSAR VAKFINI ZİYARET ETTİ

12 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
434 defa okundu.
AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI HEYETİ ENSAR VAKFINI ZİYARET ETTİ

ak3(4)Ensar Vakfı Başkanı ve yönetimi , “AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Özgür Yönlü ve ekibinden çok umutluyuz.

 

 

Ak Parti Kırşehir Gençlik Kolları heyeti Ensar Vakfını ziyaret etti. Heyet “Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette hem tanışma hem de teşekkür etmek için ziyaret ettik. Geleceğe dönük, gençlerle ilgili yapılacak çalışmalarla ilgili başkanımızın fikirlerinden istifade etmek istiyoruz. Çalışmalarında başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ensar Vakfı Başkanı ve yönetimi , “AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Özgür Yönlü ve ekibinden çok umutluyuz. Bizim geleceğe yönelik kurgu ve beklentilerimiz var ve olacak. Ancak bizler onların bizlere umut kaynağı olacaklarını ve gelecekte güzel işler yapacaklarına inanıyoruz. Bize de, onlara da Allah yardım etsin. Hepinize başarılar diliyorum. Ziyaretiniz için çok teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On